Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

ono,mňa nemrzí,čo som povedala-napísala...už som to dávno chcela tak urobiť,takže som vlastne rada,že sa to stalo....hmmm...

SHAKTI

pssssssst neprezradzaj zaver nasej sukromnej party :-DDDDDDDDDDDDDDDD
budu sa chciet vsetci pridat a neviem ci tolko krutej pravdy (znasobenej dvomi-cize nami) znesu
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ethel

veď ani ja by som nebola pila...ani preto nechodím,nerobí mi to dobre..:-))
My dve z očka do očka??:-DDDDDa budeme mať čo,lebo ja ak nemám zlé pocity,tak mám až príliš dobré a vtedy každého lúbim:-DDDDD

SHAKTI

ňooooooooooooo pokecajme o tom
:-DDDDDDDDDDDDDDDD vo vine je pravda..preto nechlastam :-DDDDDDD
poviem ti jedno,ti ludia sa na chvilocku naserkaju,prejde im to hlavou a potom uznaju a ak nie,no co..
teraz ma napadlo,iba ty a ja,kruta pravda z očka do očka :-DD jeeeej,to bude super!! :-)

ethel

vieš Shaktulka..ja mám inú vlastnosť v tom stave-hovorím pravdu..ono ma niekolko vecí ťaží a keď sa takto rozbrblem,tak hovorím pravdu a to sa ti luďom nepáči...a niektorým sa to zase až príliš páči...

SHAKTI

zima este len zacina a uz som besna...vrrrrrrr..fnuk..na jar,kto to so mnou vydrzi dostane zemiakovu medailu vlastnorucne vyrobenu :-DDDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk