Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Príjemný deň!
Shakti,ak budem chcieť poslať mail,ten,čo mám,ti funguje? Nebudem tu tak často,ako doteraz,tak by som sa ti ozvala takým spôsobom,ak budeš chcieť.:)

SHAKTI

grisik nemusim,nieco mi to pripomina :-DDD
joooj tak ty si cica-mica :-) zaistujes pravidelny prisun pacientov,co?? :-DD
no neviem Ethi,co ty vies,mozno ma dovtedy kym pojdeme na vylet aj vyhodia :-DDDDD zalezi na tom,ako rychlo pridu na to,kto som-co som zac :-DD
vlasky si umyjem,ale az vecer :-)
tak bežaj :-)

ethel

Shaktulka...idem do roboty,ale ešte som ťa kukla:-))))Cica-mica z povolania budeš,len či si budeš mať ako volno vybavovať,keď začneme chodiť po výletoch-zdravotných:-DDDD
Ja si pamätám zo školy len základnú-to začína tá staropamäť...a takáto som bola,to ma posilnilo neveriť výhovorkám:-DDDDDTakže mňa neoklameteeeee:-)))))
hlávku si si dnes zmyla?Ja ano,do voňavučkaaa:-))))doladila som to drsným sloníkom a môžem ísť prevoňať mestskú dopravu:-))))Prajem vám krásny dník...dačo by som si dala na obed,ale nemám čo a ani s kým:-DD
Lili-raňajky som si dala,aby si mala zo mňa radosť-uvarila som si gísik:-DDDD

SHAKTI

niekomu šlape,niekomu nešlape...spravodlivosti sa na tomto svete nedockas :-) ja to hovorim tak,asi osud :-) ti hore mi naznacuju,ze si mam pekne ľažkať,nenamahat sa,nic nerobit,len tak vegetit,ich radu som posluchla a som velice rada,vybuvana do ruzoveho makučkeho vonavuckeho prasiatka :-)
len keby ste ma videli ako som sa trepala z posteli..prekotulnut a na 4 :-DDDD esteze ma nevidite,takto sa smejem iba sama na sebe :-D
veru veru gomci,aspon ten nam nechali,ani ritulky by sme uz nemali cim "pohladit" :-)
tak Ethi,vravis cica-mica?? :-DDD
ale to som uz teraz nie? ci potom budem cica-mica z povolania?? :-DD
a nepytajte sa na com šlapem ja!
:-DDtak ty si bola takato Ethi??
hmm :-) na skolu nespominam..sa cudujem iba tomu,ze ma nevyrazili a vobec netusim ako som to dotiahla do uspesneho konca :-( brrrr

ethel

...keď som chodila ešte do školy(staropamäť) a nechcelo sa mi písať si úlohy,tak som sa vždy bola ospravedlniť...až raz mi jeden súdruh učitel povedal,keď som mu povedal:ja som si myslela,že..bla bla bla...odvetil:Jeden myslel,myslel a vymyslel fúrik a teraz ho musí tlačiť!....neviem čo máte všetci s pc...môj šlape ako hodinky:-)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.