Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

jaaaaaaaaj no vsak ja viem,ze by som namala presilovat,len sa mi akosi stale zdalo malo a malo a vtom šmykés :-DDfajne stipe..
no devuchy moje,mne to ICQ fajne funguje..som rada,ze mi toto ltt ide..
letel holub do BB :-)
no seerus lili :-)
mamca a ja ze to mikulas uz chodi
:-DDD ja ze tie dve tasky,diplomatka a dazdnik je pre mna :-DD

ethel

:-DDDDDD hej,veď vieš kedy sa ti to tam rozvajčuje:-DDDDDD
ňufko je asi riadny expert:-DDDDDD hral hrdinu?:-))))

ethel

Mamča..ty si tak správne vyzbrojená mamina:-)))to sa mne stať nemôže,ja si nechám vždy dáždnik doma...ale fakt je ten,že ak si mala plné ruky nákupov,neviem si ťa predstaviť ešte aj s dáždnikom v ruke:-)))))

lilith

nerozvajčujem?:-))))))))))))) to čo je za slovo?:-)))) no vidíš aké to má výhody...dnes sa bol nufko očkovat,skvíkol až ked bolo po:-)))

ethel

Shaktulka,veď v jóge máš vykonávať cviky tak,aby si sa nepresilovala...mala by som aj ja už zase začať..akosi som polavila a už to cítim....

ethel

ahoj Lili..preto som nezapla icq,lebo by sem už Lili ani nezavítala:-)))))) zo zásady sa cukríkuje už len na icq:-DDDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.