Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DDD inak lili uz ani na cukrik nezajde..pekne :-)
pocuj,zdravotnictvo moje,poprosila by som o odbornu radu co na natiahnuty sval,lebo akosi niekto-cize ja,neodhadol svoje schopnosti pri joge,zajtra asi nevstanem :-)

ethel

ahoj mamčulka:-DDDD to si bola na tom podobne ako ja,len ja som v tých kvapkách videla vločky:-DDDD a nemala som dáždnik:-))))

mamca

Ak ste dnes v našom meste stretli magora s kapucňou,dáždnikom pod pazuchou,dvoma taškami,diplomatkou a širokým úsmevom,ktorý sa čľapkal kalužami a tváril sa,že ten lejak je iba mrholenie - to som bola ja! :DDD
Príjemný jesenný večer!

SHAKTI

jaaaaaaaaaj ale ja nemozem cukriky papat vnutri..a spinit a bordel robit... :-) a uz idem...pridem,zostan tu,nikam nechod...zatial cosi pekne napis,nech vsetci zavidia :-D

SHAKTI

20:46 nem rozumiem,teraz si šlahla na mna taku sifru,ze ju budem lustit hodne dlho,daj nejaku napovedu este :-)
boze kym mi odosle prispevok,tak zostarnem a osediviem :-DD

SHAKTI

dnes sa cely den jedujem s technikou..moj net made in ukrajina citlivucky na pocasie... toto ma vie rozurit,idem na cukríček :-)das si?? bomparík,ovocna prichut,jazyk zafarbi,plucka zadymi :-DDDDDDDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk