Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

hej,vysantila si sa :-)to ma mrzi,ze si pozdravovala,ale uz nemusis,naucila som sa to sama :-) a uz ma tak casto nenavstevuje,lebo uz vraj netreba..ale zvykla som si,tak si pomaly musim odvyknut :-(ale tak to ma byt...anjeli...

ethel

som šantila:-DDDD
ale nie,nechcelo sa mi spať a mala som ešte robotu,ktorá skončila o 4:00 pozdravom:-( tak som sa snažila pochopiť aj podstatu nejakej cudzej virtuálnej osoby...:-))

SHAKTI

ahoj moja,neee to som nebola ja,to bol nejaky nápadničisko!!! :-) to vies,uz nebudu chlapci na teba popiskovat,ale vytrubovat :-)nebola som nikde,v tomto besnom pocku,stava sa zo mna starostliva "mamina" :-) uz nemozem byt taky šaľo ako kedysi
:-)
to co bolo v noci?? :-)

ethel

:-)) to trúbiace auto dnes na obed,to si nebola dúfam ty Shaktul:-DDD
Ahoj silončiatko...♥♥♥&am p;#9829;♥

silonka

takze ako som videlas, v noci to tu zilo :ň. A ktosi si ,,pozical " moj nick. ja som bola len to jedno :DDD. Lubim Vas ♥♥♥♥&# 9829;♥

SHAKTI

hiiiiiiiiiiii mamca nechod!!! u nas sa vsetci certy zenia..asi sa niekto obesil..tak sa to hovori.. ja pri teplej piecke..
a cmukes posielam statocnej Etke..
dobre strazis,spala som ako mimino
:-)a zas mam taku skvelu kombinaciu,ze to vidim na riadne silne laxativum :-DDD

mamca

Hííííííííííí,trošku posnežilo a všetci ste zapadali,či čo? Držte sa v teple a horúcej nálade! :DDDDD
A ja zas frčím von.:)

e

aj tebe dobrú nôcku..a šup pod perinku k milovanej!:-))))
ja by som vydržala do rána,ale ja si ráno nepospím,ja ráno pokračujem...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk