Chcem si umyť ruky

zdenoz

tak mi napíš kde si ja dobehnem za tebou a hneď nám to lepšie pôjde a zajtra sa iba pousmejeme aký je život krásny a krátky

zdenoz

no dobre zahýbať. bol to len preklep. nebudeme sa tu predsa ťahať za slovíčka sme predsa dospelý ľudia. ibaže by ťa nakazila shakti

zdenoz

to že mi to nefunguje ako kedysi si kde nabrala, ba práve naopak, tak ako teraz mi to nefungovalo nikdy ale ten elán, tá vitalita, naivita, to spoznávanie, dobrodružstvo... to je to čo chýba-ten zakázaný chlebík, ktorý tak lákal- ten je preč...

zdenoz

to aj ja ale kliknem späť na zoznam tém a potom naspäť slobodné fórum. evka, etel, emanuela nebuď mi neverná. ešte sa ani nepoznáme a už mi chceš uhýbať? to si nezaslúžim. Ešte ti nalejem.

zdenoz

bojím, ale všetci si myslia opak a tak to má byť. Vieš v živote som toho už prežil veľa a viem, že by ma to trápilo ešte som nič nepreskákal, ale vraví sa že človek si zvykne aj na šibenicu a ja som nenapraviteľný optimista. Žiť sa musí.

e

mne tento pc pracovný nechce zobrazovať posledné príspevky,tak tu musím preklikávať,kým sa dostanem tomu čo napíšeš:-)

e

ja som sem prišla kôli určitému ochoreniu a snažím sa radiť..ak viem...
Nie je to, to čo bývalo..hmmm...to sa nebojíš,že ti tú krásnu manželku niekto uchmatne?