Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lilith

druhých chránit pred tebou??? človek si je sám sebe najväčším nepriatelom...
Všetko má svoju príčinu,nič sa nedeje len tak bez dôvodne.

SHAKTI

...ale ja to nechcem,chcem vas ochranit pred sebou samou :-(
som vinna,lebo som ich nedokazala ochranit.. :-(najhorsie co moze byt,ked sa musite bezmocne pozerat ako trpi ten koho lubite a nemozte pomoct..a aj ked viem,ze to tak musi byt a nieco mi to "prinesie" preco takto?

mamca

Prajem pekný deň!
Shakti,vždy som si myslela,že priatelia sú ľudia,ktorým dôverujeme najmä v ťažších životných situáciách... Každý si volí taký spôsob,ktorý mu najlepšie pomáha,či už je to úsmev alebo slzy. Ak chceš byť sama a vychádzaš skutočne z vlastnej vnútornej potreby,fajn...Ak to robíš preto,že chceš niekoho chrániť pred svojimi pocitmi,spýtaj sa ho,či chce byť chránený... Možno je to tak a možno nie... Ber to len ako môj návrh..Som si vedomá,že sa nemám montovať do týchto vecí,ale nedalo mi... Viac už nebudem.

SHAKTI

Ethi myslela som to vseobecne a trosku inak ako to vypalilo a ako si to pochopila,preto tu nemam byt..
:-((((((((( uz nie!! prosim,ja,nech trpim ja!!:-(((((((
prave som zistila,ze mi do toho vsetkeho este aj psik ochrnul na zadne nohy a nevladze chodit
:-((((((((((((((((((((((((((((((((
tie ocka slzave ked sa na mna pozreli,ze "pomoz mi":-(((((((((((
mam vas rada a rada by som tu bola s vami,len tak sa teskala a srandovala ale teraz to nejde,uvedomujem si priority,teraz trpia moje srdiecka :-((( musim sa pozbierat a byt silna..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk