Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deee

Pancitka, gomco ma este stale ignoruje. Ako to poriesime? Inak aj ja mam ICQ aj skype. icq nick mam rovnaky ako meno v maily len bez toho ciselka. Takze kto vie moj mail, tak uz vie aj moj nick na icq. Pozdravujem vsetkych a chybate mi, ale fakt nemam cas sa tu castejsie ukazat. Paaaa ♥♥♥

katty19

aj ja sa moc teším, panika:) čo mňa vždy fascinuje na tvojich prejavoch, tak to sú tie zátvorky a odkazy a začaté vety, potom si spomenieš, niečo dopíšeš, potom to chceš prepísať, tak tomu sa hovorí tvorivosť! tak vitaj, ja si všetko rada prečítam:)

SHAKTI

vidis Ethi,som pocula tvoje volanie,dokonca som aj poslusne naklusala,tak sa potom nestazuj,ako minule:-),ze nie som kamaratka,lebo koli tebe som sa sem dotrepala a poviem ti s tym tlakom to teda nebola najlahsia cesta! :-)a viem preco nespim,nemozem..lebo pozdravujes:-(

SHAKTI

tak to ma mrzi Ethi...za tento pozdrav sa budem asi vzdy citit vinna :-(skoda,ze tam nefunguje obycajna posta alebo tak..a ani spatna vazba :-(
Vsimnite si cas kedy pisem :-))
A bacha dnes ma sam pan DIABOLO svoj den a od dnes az do 14.1. mame rošambó strigušky :-)a dnes nech sa nikto neopovazi ist na hroby!!
zdravim aj siloncek a netusim preco mi na ICQ nic nedoslo a ani sa mi neda tebe poslat-technika přítel múj vernej :-)
Ethi preco by som prave ja mala vidiet vecerku dva krat? alebo obed,ci ranajky?? to by vcera aspon nieco z toho muselo byt..ale,nepocuvajte ju-ono sa to male rozkosne nevie vobec hnevat,ono to len tak "akoze nahnevane"vypada :-DDvsak Ethi? ale zas ked sa riadne nasere tak riadne krici :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
to mam odskusane :-)
oki,pekny den a ak uz dnes nezasvieti kusok slnka tak moj nemeratelny tlak ma zabije(80/60 krasny vsak?) dobre pochvalila som sa,mozte vsetci zavidiet,a teda mozem zas ist,tam kam momentalne patrim..
Vsetky najvyssie mocnosti ochranujte nas!! Silonka sa vracia!
:-)

e

a aby som ešte nezabudla,ak by som sa tu zajtra,teda dnes už neukázala..tak chcem povedať tebe Shaktulka,že dnes v noci dám pozdraviť...veď ty vieš koho a aj prečo....♥

e

chcela som povedať len tolko,že mne nepričiel žiadny "dôvod" a ani nič podobné a vlastne neprišlo vôbec nič...tak a tearz sa hnevám:-(...a ja sa dlho hnevám...:)

e

peknú nôcku prajem:-))))
Som potešená z prítomnosti silonky:-))))
Lili..icq už doma ide:-))))
Shaktulka..ty si videla svoju večeru dva krát????Ja teda nie:-)))))
Gombík..ani večera ani obed..:-))))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk