Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcem si umyť ruky

pančita

jaaaj, tak sa tesim, ze sa blizi taka sanca..dufam, ze ju neprepasnem(ja som totiz taky stastlivec) :D. Co treba pokazit, treba podat mne do ruky :DD

pančita

kurna, maturujem tu nad netom..neviem preco, stale nam odpaluje int.explorer. Tak to skusam cez Operu. Normalne si zasluzim maturitne vysvedcko :DDD

pančita

jeeej, ze moje mesto..ale bolo by to super. Stretla som zopar ludi odtialto a vsetci boli super. Ved vies sama :)

lilith

to je dobre že sa vraciaš,vela ludom tu chýbaš,ale to ty vieš,vela som o tebe aj počula,tak ta aspon trošku spoznám....
a ide všetko,samozrejme nie naraz ale postupne:-) a máme sa fajn:-) aj sme sa chystali do tvojho mesta,ale asi až na vianoce..

pančita

hej, nemala som net.odvcera mam, tak sa postupne vratim (dufam). predstavovala som si velmi lahko navrat do normalneho zivota, ale zial, akosi to nejde. Myslim, ze chyba je vo mne. ale zacala som pracovat, takze sa da :).Ako sa dari (aj chlapcom) ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk