Chcem si umyť ruky

pančita

jeeej, ze moje mesto..ale bolo by to super. Stretla som zopar ludi odtialto a vsetci boli super. Ved vies sama :)

lilith

to je dobre že sa vraciaš,vela ludom tu chýbaš,ale to ty vieš,vela som o tebe aj počula,tak ta aspon trošku spoznám....
a ide všetko,samozrejme nie naraz ale postupne:-) a máme sa fajn:-) aj sme sa chystali do tvojho mesta,ale asi až na vianoce..

pančita

hej, nemala som net.odvcera mam, tak sa postupne vratim (dufam). predstavovala som si velmi lahko navrat do normalneho zivota, ale zial, akosi to nejde. Myslim, ze chyba je vo mne. ale zacala som pracovat, takze sa da :).Ako sa dari (aj chlapcom) ?

gomez1

...takže očakávam tie prúsery, čo sa mi dnes vyhli:))))
Idem ešte niekoho zhltnúť, ako správny pytón, ale bude to rýchle, nemusím sa zdržiavať hryzením:)))) a potom ešte musím splniť pár sľubov:))) takže dnes budú podaktorý jednotlivci večeru vidieť dvakrát:)))

gomez1

Dobrý večer vo spolok! Dnes všetko ako po masle sa bolo udialo. Nedochvilnosti či iných technických zdržaní som prostý bol. Ba ani žiadnej nepresnosti či nátury spupnej ba ani papule komisnej som nestretol. Neskoro síce prichodivší, no prácu svoju zastanuvší.