Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

no, poznám takéto stavy, hlavne s ňou vtedy nič neriešte, nechajte ju, nech sa trocha upokojí, vyjadrite, ale nie s výčitkami, kolko úsilia vás to stojí, aby ste sa s ňou môhli porozprávať, že je to moc potrebné, ale samozrejme, rešpektujete, pokiaľ sa nechce rozprávať hneď, vy počkáte, ale nech vám dá vedieť, kedy sa už môžte rozprávať, lebo začať s ňou riešiť nejaké veci mimo toho, aby bola pokojná ju ešte viac vytočí, hlavne nech vníma mierovú cestu, že ju v ničom nejdete poučovať, ani jej vyčítať, len by ste chceli niečo pochopiť a ešte sa netvárte ako "na poprave":), keď sa s ňou bavíte, musí to byť sebavedomí rozhovor z vašej strany ale s hlbokým rešpektom a úctou voči nej

vitamins

O doveru? Lenze ona nedoveruje mne,dcere,mame,sestre......proste NIKOMU. Stale ma kontroluje,vraj doveruj,ale preveruj. Ako mame nadobudnut jej doveru???????? Katuska porad mi prosim. Ja tiez verim,ze raz tie lieciky nebudete musiet brat,viem ze je to hrozne stale na to mysliet,ale je dobre ich uzivat. je to dobre pre vas a vasich najblizsich.

katty19

áno, musí sa to brať pravidelne; niekedy chcem prestať s liekmi aj ja, spomínam na čas, keď som ich neužívala, keď som s týmito vecami nemala žiadnu skúsenosť, bolo to krásne nad ničím nerozmýšľať, nemusela som trikrát za deň kontrolovať, či som užila liek, nečuduj sa, že sa búri, kým sa búri chce bojovať sama, nič iné to neznamená, ja dúfam, že tiež raz prestanem s tými liekami, skôr sa treba snažiť o tú dôveru, stále stále dookola

vitamins

katuska tazke? VEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI TAZKE. Nieco mi slubila a oklamala ma s tymi liekmi. Vsak to musi brat pravidelne?

vitamins

kattuska pred chvilkou mi volala a uz je v pohode. Booooooze,je to tak tazke. kamos mi povedal,ze mam zlate nervy.

katty19

my sa dokonca tak hanbíme, že okamžite vyvoláme hádku, aby sme človeka vytočili a vyhodili od seba, my si vieme predstaviť čiastočný život bez ľudí, ktorých ľúbime, život s našou hanbou, ktorá ide úplne súbežne s našími životmi je už omnoho ťažší a vlastne sa to vždy zase skĺbi a vybuchne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk