Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

gomez

Pokojný večer na vŕšky padal na sivé polia... trošku si vás tu užijem, vysajem, aby som mal na zajtra síl, budem ťahať ako býk,a večer odvisnem ako suchý slíž na kabáte.:)

katty19

no, poznám takéto stavy, hlavne s ňou vtedy nič neriešte, nechajte ju, nech sa trocha upokojí, vyjadrite, ale nie s výčitkami, kolko úsilia vás to stojí, aby ste sa s ňou môhli porozprávať, že je to moc potrebné, ale samozrejme, rešpektujete, pokiaľ sa nechce rozprávať hneď, vy počkáte, ale nech vám dá vedieť, kedy sa už môžte rozprávať, lebo začať s ňou riešiť nejaké veci mimo toho, aby bola pokojná ju ešte viac vytočí, hlavne nech vníma mierovú cestu, že ju v ničom nejdete poučovať, ani jej vyčítať, len by ste chceli niečo pochopiť a ešte sa netvárte ako "na poprave":), keď sa s ňou bavíte, musí to byť sebavedomí rozhovor z vašej strany ale s hlbokým rešpektom a úctou voči nej

vitamins

O doveru? Lenze ona nedoveruje mne,dcere,mame,sestre......proste NIKOMU. Stale ma kontroluje,vraj doveruj,ale preveruj. Ako mame nadobudnut jej doveru???????? Katuska porad mi prosim. Ja tiez verim,ze raz tie lieciky nebudete musiet brat,viem ze je to hrozne stale na to mysliet,ale je dobre ich uzivat. je to dobre pre vas a vasich najblizsich.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.