Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

áno, musí sa to brať pravidelne; niekedy chcem prestať s liekmi aj ja, spomínam na čas, keď som ich neužívala, keď som s týmito vecami nemala žiadnu skúsenosť, bolo to krásne nad ničím nerozmýšľať, nemusela som trikrát za deň kontrolovať, či som užila liek, nečuduj sa, že sa búri, kým sa búri chce bojovať sama, nič iné to neznamená, ja dúfam, že tiež raz prestanem s tými liekami, skôr sa treba snažiť o tú dôveru, stále stále dookola

vitamins

katuska tazke? VEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI TAZKE. Nieco mi slubila a oklamala ma s tymi liekmi. Vsak to musi brat pravidelne?

vitamins

kattuska pred chvilkou mi volala a uz je v pohode. Booooooze,je to tak tazke. kamos mi povedal,ze mam zlate nervy.

katty19

my sa dokonca tak hanbíme, že okamžite vyvoláme hádku, aby sme človeka vytočili a vyhodili od seba, my si vieme predstaviť čiastočný život bez ľudí, ktorých ľúbime, život s našou hanbou, ktorá ide úplne súbežne s našími životmi je už omnoho ťažší a vlastne sa to vždy zase skĺbi a vybuchne

katty19

vitamins, ale potom je to viac o dôvere, problém s nami je najmä o dôvere, pohybujeme sa medzi dvoma extrémami, to si si už všimol a hanbíme sa za to, nie je to prirodzené, no a kto už výjde s niečím, za čo sa hanbí tak ako s niečim, čo je úplne prirodzené? treba medzi vami stále odznova prehlbovať dôveru, že môže žiť tak, ako to má v sebe dané, a ty to vždy od znova príjmeš

vitamins

viem,ze ma toho teraz trosku viacej,ale ma mi to poveat. Stala sa urcita vec a nepovedala mi to hned. po case prisla a povedala mi co sa stalo a ze to nepovazovala za dolezite a vcera to iste,tiez mi to povedala uz neskoro. Myslim si,ze by mi mala povedat ak ju nieco trapi. ja jej poviem hned vsetko ak sa nieco stane.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk