Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

asi je teraz toho na ňu priveľa, niečo vníma, čo bežný človek prehliada, skús sa nad tým zamyslieť a napíš

vitamins

ahoj katuska,vcera vecer som bol mimo. No,je to zase tam kde to bolo. Ona tie lieky nepapa,iba obcas,ze ja jej nebudem kazat ci ich ma brat,alebo nie. Ona si ich da ked uzna za vhodne,vcera si dala jednu,predtym tri dni ich nebrala...... Pohadali sme sa dnes napr. za to,ze som jej nepovedal prosim,ale CO. Vcera som jej povedal,ze pojdeme dnes za lekarom a nech nam povie co s tym.stale si hlada hociaku zamienku na hadku.

katty19

mamča už niekde faj... faj... faj...., môžem to povedať?:)
zdravím, tak, je tu nový deň, ďalší zaujímavý...:)

mamca

Čo sa budem siliť,mala by som asi držať palce všetkým...ale ja to riešim vždy zjednodušene podľa princípu príčina-následok,takže palčeky držím tebe (príčina :D) a prospech budú mať z toho aj spolujazdci a chodci... Múúúúúúúdra som... Vždy hovorím,najlepšie vynálezy sú dielom lenivých ľudí,tí vedia dokonale zjednodušovať...:)))

ethel

Mamčulka:-)))))))))))))) dúfam,že som ťa takto v noci nestrašila:-)))))))))))) o 11 vyrážam,tak držať palčeky:-)))))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk