Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcem si umyť ruky

katty19

ešte takáto vecička: ja som sa dokázala do krvy hádať s kámoškou na intráku, fakt, len sme sa nikdy nepobili:) ona šaľený východ a ja tam kde som a takáto, po hádke, asi za hodinu sme si už robili spolu kávu, bez srandy; potom sme v piataku zostali samé na intráku a nepohádali sme sa ani raz, úprimne a veľmi sme sa spolu bavili, tu je ukrytá jedna pravda, tak schválne, či ju nájdete?:)

katty19

vždy je sranda, dokonca aj na dedkovom pohrebe bola, sme trocha živelná rodinka, veľmi rýchlo zabúdame, sme jednoducho nekonvenční

katty19

áno, takto sa k sebe chováme, ale možem tu sľúbiť, že sa nedokážeme dlho hnevať, príde to a hneď to odchádza, vážne

katty19

moja neter a synovec ma inak ako hnusná kata ani nevolajú (ale volajú, keď niečo chcú:))a to viete že sú krpatí, jednoducho, som ľuďom trocha na srandu, no vážne, ja si robím z nich a oni so mňa

katty19

no vidíte, a teraz zavolám to nemehlo k počítaču a sa na tom zasmeje, prečo? lebo ma poznajú títo ľudia tu, že to len tak, že

katty19

no a goméz je neskutočný, ten by sa len napchával a nič na ňom nevidno, ja si niečo dám a hneď všetko vidno, to ten metabolizmus majú títo ľudia niektorí, mne sa to tak krásne všetko ukladá:)
ale zase, viete aké fotky som dnes pofotila? xixixixi som hrdá, resp. mňa fotilo jedno nemehlo od nás:) tá keby to čítala:))))))))))

katty19

šakti, ak ma niečo skutočne serie, tak že si ma zobrala tak vážne, mňa? prosíím ťa, štve ma to, normálne, akože toto ma štve a možno až teraz som si uvedomila, že by ma to aj malo štvať, prepáč

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk