Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

vždy je sranda, dokonca aj na dedkovom pohrebe bola, sme trocha živelná rodinka, veľmi rýchlo zabúdame, sme jednoducho nekonvenční

katty19

áno, takto sa k sebe chováme, ale možem tu sľúbiť, že sa nedokážeme dlho hnevať, príde to a hneď to odchádza, vážne

katty19

moja neter a synovec ma inak ako hnusná kata ani nevolajú (ale volajú, keď niečo chcú:))a to viete že sú krpatí, jednoducho, som ľuďom trocha na srandu, no vážne, ja si robím z nich a oni so mňa

katty19

no vidíte, a teraz zavolám to nemehlo k počítaču a sa na tom zasmeje, prečo? lebo ma poznajú títo ľudia tu, že to len tak, že

katty19

no a goméz je neskutočný, ten by sa len napchával a nič na ňom nevidno, ja si niečo dám a hneď všetko vidno, to ten metabolizmus majú títo ľudia niektorí, mne sa to tak krásne všetko ukladá:)
ale zase, viete aké fotky som dnes pofotila? xixixixi som hrdá, resp. mňa fotilo jedno nemehlo od nás:) tá keby to čítala:))))))))))

katty19

šakti, ak ma niečo skutočne serie, tak že si ma zobrala tak vážne, mňa? prosíím ťa, štve ma to, normálne, akože toto ma štve a možno až teraz som si uvedomila, že by ma to aj malo štvať, prepáč

gomez

Hou hou, piráti!:)
Svet je zlý. V piatok som musel zakúriť. Toto boh nevidel, október a 3°C.
Dievčence, mám chuť na domáce buchty a som vyžírka. Ku ktorej sa mám nanominovať?:)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk