Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

Deeee

mamca poslala som ti to dlho ocakavane CV. Ani som ho po sebe neprecitala,takze je mozne, ze sa tam vyskytnu nejake chyby, takze sa dufam zachovas ako spravna mama a zvyraznis mi ich:o)))
Dakujeeeem

katty19

samozrejme, že súhlasím:)
tak sme zase iba dospeli k tomu, že sme iba ľudia:) čo ma teší, a aj k tomu, že individualita sa uznáva, čo ma teší ešte viac:))

mamca

Inak,myslím si,že také sestričky a doktori si musia často "zahryznúť do jazyka" v rámci profesionality,ale nevidím dôvod,prečo by sa to malo zneužívať v súkromí.

mamca

:) Neviem,čo očakáva spoločnosť,ja sledujem vlastné hodnoty a robím najlepšie,čo viem...
Rozumiem,čo tým myslíš,ale myslím si,že každý je v prvom rade jedinec a mal by konať podľa svojho presvedčenia,nie podľa mantinelov spoločnosti.
Taký učiteľ má tiež slobodnú vôľu a nemusí sa hrať na vzor pre študentov,ale žiť slobodne...a dobre.

katty19

Dobrá otázka.
Nemala by som sa takto vyjadrovať,
ale, neočakáva spoločnosť, že zamestnania kňaz, učiteľ a lekár sa stanú pre vyvolených povolaním?

mamca

Ty,Kati, 14:02,to teda nechápem... Nemajú predsa vzťah sestrička-pacient... To mi pripadá,ako keby sudca mal aj pri hádke v autobuse,obchode či na úrade rozhodovať,kto je v práve.:)

katty19

Šakti, ešte dúfam, že si toto prečítaš. Pozorovala som, čo si písala a v akom duchu. Nahnevanej ženy. Dobrý postreh. Vieš, čo by urobili chlapy? Už dávno by zatvorili dvere, ak by im niekto nevyhovoval, prípadne ich urážal, ani náhodou by sa s ním v budúcnosti nezbližovali. Len ženy sú schopné takéhoto ponižovania. Celý čas len žiadaš o rešpekt. Tlačíš na rešpekt, ale to vieš, rešpekt si nezískaš, určite nie tak rýchlo a pod touto parou. Preto ti odporúčam vyhnúť sa tomuto pokecu, lebo so zdravou slobodnou komunikáciou už skutočne nemá nič spoločné.

S prechodom do tém nesúvisiacih so zdravím súhlasím.

SHAKTI

Kaslite na vsetky jedovate reci, ktore tu boli v posledne dni napisane. Obojstranne, tak aby vas to v realnom zivote nijak netrapilo a neovplyvnovalo. Viem, ze poviete ze nie. Nestoji to za to. Preco sa to deje? Pretoze treba ist inym smerom, je jednoducho cas a dobrym slovom by to nikdy neslo, pre mna, mozno aj pre pancu a mozno aj pre inych. Navrat nie je mozny a tak je to dobre. Ospravedlnujem sa ale bolo to potrebne a nutne. Niekedy ked neviete preco robite to co robite, je odpovedou to, ze sa to musi stat. Muselo sa to stat aby sa puto roztrhlo. Udrzte si priatelstva ktore podla vas stoja za to. Nie nebojte nemyslim rozhodne seba.
Jedno je pravdou, ze nech tvrdi ze tato tema je dobra a prospesna, rozhodne odvracia nasu pozornost inym smerom od realu a nie je to dobre. Nie je dobre schovat sa tu a ulavit si. Nasi blízki chcu vediet co sa s nami deje, lebo aj my chceme vediet co sa deje s nimi a tiez necheme aby utekali pred nami a riesili svoje problemy inde a s niekym inym.
Majte sa krasne a myslim to vazne a uprimne.
Koniec...uz naozaj. Uz tuto stranku neotvorim, je cas venovat plnu pozornost tomu co je okolo mna a tym, ktori su okolo mna. Raz to budete musiet spravit aj vy. I ked sa vam to tak teraz rozhodne nezda, toto vsetko je dobre aj pre vas, uz len tym, ze ste sa ma konecne zbavili. Ale aj niecim inym.
pa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk