Chcem si umyť ruky

mamca

A nemala by správna mama prehliadnuť drobné nedostatky,ak sa vyskytnú,a pochváliť snahu,pohladkať po hlávke a obdivne žmurkať? :DDDDDDDDDDDD Či to len pri tých menších deťušikoch? :)
Odpísala som.:)

Deeee

mamca poslala som ti to dlho ocakavane CV. Ani som ho po sebe neprecitala,takze je mozne, ze sa tam vyskytnu nejake chyby, takze sa dufam zachovas ako spravna mama a zvyraznis mi ich:o)))
Dakujeeeem

katty19

samozrejme, že súhlasím:)
tak sme zase iba dospeli k tomu, že sme iba ľudia:) čo ma teší, a aj k tomu, že individualita sa uznáva, čo ma teší ešte viac:))

mamca

Inak,myslím si,že také sestričky a doktori si musia často "zahryznúť do jazyka" v rámci profesionality,ale nevidím dôvod,prečo by sa to malo zneužívať v súkromí.

mamca

:) Neviem,čo očakáva spoločnosť,ja sledujem vlastné hodnoty a robím najlepšie,čo viem...
Rozumiem,čo tým myslíš,ale myslím si,že každý je v prvom rade jedinec a mal by konať podľa svojho presvedčenia,nie podľa mantinelov spoločnosti.
Taký učiteľ má tiež slobodnú vôľu a nemusí sa hrať na vzor pre študentov,ale žiť slobodne...a dobre.

katty19

Dobrá otázka.
Nemala by som sa takto vyjadrovať,
ale, neočakáva spoločnosť, že zamestnania kňaz, učiteľ a lekár sa stanú pre vyvolených povolaním?

mamca

Ty,Kati, 14:02,to teda nechápem... Nemajú predsa vzťah sestrička-pacient... To mi pripadá,ako keby sudca mal aj pri hádke v autobuse,obchode či na úrade rozhodovať,kto je v práve.:)

katty19

Šakti, ešte dúfam, že si toto prečítaš. Pozorovala som, čo si písala a v akom duchu. Nahnevanej ženy. Dobrý postreh. Vieš, čo by urobili chlapy? Už dávno by zatvorili dvere, ak by im niekto nevyhovoval, prípadne ich urážal, ani náhodou by sa s ním v budúcnosti nezbližovali. Len ženy sú schopné takéhoto ponižovania. Celý čas len žiadaš o rešpekt. Tlačíš na rešpekt, ale to vieš, rešpekt si nezískaš, určite nie tak rýchlo a pod touto parou. Preto ti odporúčam vyhnúť sa tomuto pokecu, lebo so zdravou slobodnou komunikáciou už skutočne nemá nič spoločné.

S prechodom do tém nesúvisiacih so zdravím súhlasím.