Chcem si umyť ruky

katty19

vidíš aká si ty šakti? na tomto mne vážne záleží, a ty ideš zaliesť do postele!
kopem do teba, šakty? tak dobre, priprav si na mňa, ako som ti ublížila a čo voči mne máš a ja sa nad tým zamyslím. rovnako ethel, nech sa páči, ja sa nad tým vážne zamyslím, ale pripravte sa, že pokiaľ bude treba ma obhájiť, lebo mi začnete ubližovať tak začnem. ukážte sa, či dokážete zabojovať ešte o naše priateľstvo, alebo to mám už ukončiť, a nekomentovať

ethel

ale na druhej strane som rada,že som tu spoznala pár skvelých ludí!A je ich tak vela,že by som ich dlho vypisovala prípadne by som nechtiac niekoho vynechala!A pravda je aj taká,že som tu stretla ludí,ktorí mi dali velmi vela!!! Ale čo mi dali,to nebudem riešiť,oni to vedia najlepšie!

SHAKTI

bohuzial katka ty sa o tu uctu pripravujes sama..kopes do ludi co ta maju radi a kazde ich slovko povazujes za utok na vlastnu osobu..ludia sice vydrzia dlho ale raz ich to prestane bavit..

a uz vazne dobru..

ethel

Katuš,ty si fakt myslíš,že veci okolo jógy mám odtialto?:-DDDD Vieš ty vôbec prečo som začala chodiť na toto fórum?? Vieš ty o mne vlastne niečo okrem písmeniek čo napíšem??:-DDDDDDDNie ,zlatko ja som sem prišla presne pred rokom,lebo som si vygooglovala slovo tetanický syndróm!A toto bola jedna zo stránok,kde sa to opisovalo,ale zistila som ,že sú tu témy do ktorých trolinček vidím a o ktorých som niečo počula!!!Začala som len vyjadrovať svoje názory z oblasti zdravotníctva.....To ,že som tu na tvojej téme,je totálny odvaz!

katty19

a okrem iného, akú energiu rozdávať akú? ja nesúperím s ľuďmi, ktorí si ma vážia a ja si vážim ich, dokonca je to tak, že v takomto vzťahu ja neviem, kto je z nás silnejší a energickejší, je to teda o úcte, celé, tak ak náhodou, že som taká chudera a potrebujem sa tu biť o prvenstvo, šakti

ethel

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDD
Katka prepáč,ale teraz si ma tak rozosmiala,ale teší ma to....