Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-))katuska len ma neanalizuj!! ziadnu depku nemam!prave naopak,som vyrovnana :-)kto chce nech necita,kto chce nech precita,ale iba malokto dokaze pochopit.

katty19

no ty múj andel, goméz, neviem ako ty, ale ja sa cítim za lepšiu, tak či si sa náhodou nepomýlil, ešte môžeš, naprav to

mamca

HO HO HO !!!!!!! Musím to uviesť na správnu mieru! Ja SOM úúúúúúúžasná! (No,až na to fajčenie..)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

gomez1

Tak som tu! Lepších čakáš, horší prídu!:)) Ale veď to poznáte, dobrých sa všade veľa zmestí, a zlý sa natlačia:)) Ale ťažkú debatu tu začínate. Uvedomovanie si podstaty vecí a súvislostí... no teda to je aspoň na 10 pív:))

mamca

Áno Shakti,ja verím v správny čas a správne veci...A verím aj tomu,že je nesmierne dôležité nechať srdce otvorené a schopné prijať to,čo potrebujeme a čo sa možno zajtra ukáže v novom uhle pohľadu... Verím v slobodu voľby každého z nás,slobodu výberu potrebných skúseností. A hlavne slobodu vlastného zváženia.

katty19

no, a ja teraz okomentujem; ani som nemusela čítať dokonca, aby som si všimla že má šakti riadnu depku. To čo robíme, čo čítame, je už len prejavom toho, čo cítime. Ja nie som žiadna macherka, ja mávam depku pravidelne, takže sa tu nehrám na dôležitú. Nedávno som mala depku a strašne mi bolo smutno a zle, ale veľmi mi pomohlo, keď som si uvedomila, že je to možno len na tento deň, že možno zajtra budem vnímať ten problém s nadhľadom, je to len dnešok, lebo je jeseň a možno ešte silný záťažový stupeň, jednoducho sa začať odpútavať;
a že je to depka, som o to presvedčená, je ti jednoducho smutno, lebo sa cítiš z nejakého dôvodu, nepochopená, alebo neprijatá, možno by bolo pre mňa zaujímavejšie, keby si sa šakti rozpísala o tomto a vôbec sa nemusíš ničoho obávať, len si pekne z rezka, tu nie si na žiadnej promenáde úžasných, ale depresívnych a často veľmi nešťastných, tak nie si ani vyšinutá, ani čudná, celkom tu pasuješ:)