Chcem si umyť ruky

SHAKTI

aj ked viem,ze tu sa akosi zlietaju tie najmudrejsie mušky, schopne a ochotne pochopit hlbsiu podstatu :-)
ake je clenske mamčul?? :-) uz si v pohodke??

SHAKTI

pekny podvecer prajem :-)
teraz chvilku asi nebudem pisat,lebo by som vam pripadala mozno trosku divna..
vzdy ten kto duchovne rastie a zacne vnimat veci okolo seba trosku inak,inym pohladom,hlbsim sa stava pre vacsinu ludi vysinutym..takto oznacuje spolocnost tych,ktorich nechape :-)
ta kniha ma uplne pohltila,zrazu nachadzam odpovede na otazky,ktore som sa pytala roky,je to taky zvlastny pocit,je to take vzacne,ze si to chcete nechat pre seba,no zaroven viete,ze cim viac ludi sa o tom dozvie,tym skor sa zlepsi svet a tym skor pomozete aj sebe :-)
tak co?uz vam pripadam vysinuta??
:-)

katty19

to ani ja, ak ti mám pravdu povedať, najradšej by som sa týmto spoločenským aktivitám vyhla najväčším oblúkom, ja mám rada neformálne záležitosti, kde si človek môže oddýchnuť ako on chce, možno len čítaním knihy a pritom to druhí rešpektujú, také mám rada

mamca

No,ja tiež vôbec nepijem a som s tým maximálne spokojná,nielenže sa viem dobre zabaviť,ale ešte si to aj pamätám :DDDD
Ale,priznávam,na nejaké tie posedenia,plesy a podobné spoločenské podujatia nie som veľmi stavaná...

katty19

ale keď výjdem z tohto zlozvyku tak sa nechystám ukracovať, mám rada chuť vína na jazyku, ale ešte to potrvá, predpokladám taký rok

katty19

veď, nehovorím, bolo to fajn, aj ja som to mala rada, ale už bolo načase skončiť, okrem toho som musela prestať úplne s alkoholom, aby som dokázala prestať s cigaretami; tak ono to je také no, ale lepšie, veselo je aj tak:)

mamca

Super,Katulík,tak to ti naozaj gratulujem,všimla som si,keď si prestala a máš môj obdiv,ako sa ti darí.
Ja fajčím viac-menej zo zvyku,vyleziem na balkón,posedím,popozerám oblohu a svet okolo,popíjam kávičku... a teraz aj mrznem ako blbec :))))))))))))