Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

mamča, už nemám, a čo sa týka šakti, ty vieš, že predlžovanie agónie je hlúposť a to sa niekedy robí aj cez slzy, ak ju raz niečo štve, tak si to vypočujem a ticho, lebo je v agónii a ja verím, že to chápeš a verím, že si robila všetko, čo sa dalo

mamca

Kati,keďže oslovuješ všetkých a ja som účastník predchádzajúcej debaty,odpoviem ti. Shakti nehodnotím,neriešim a cez slzy nemanipulujem. Ak mám niekoho rada,mrzí ma,keď si ubližuje sám. Tak to mám ja,tak to cítim ja a v tomto zmysle som odpovedala priamo. Ak sa k niečomu vyjadrujem,vyjadrujem sa k prítomnosti. Neočakávam,že hocikto z vás tu má moje názory prijímať alebo riešiť.
No,z celého tohto si robím takýto uzáver. Ak ma niekto osloví,s radosťou si pohovorím. A nebudem musieť sledovať,komu patria príspevky typu "vy ste..niektorí z vás..." a podobné vyjadrenia.
Pokiaľ máš ako zakladateľka témy výhrady ku mne,prosím,smeruj ich adresne. Za ostatných neriešim.

panča

4 (Dee, mamca, shakti, Katy)z Vas som poslala link..Shakti dufam, ze teraz pochopis, ze nepotrebujem byt stredobodom pozornosti.Som rada, ze som, hlavne ze su moje deti

katty19

a ešte, šakti nie je žiadne decko, je 29? ročná mladá žena a určite tu s ňou netreba manipulovať cez slzy, ona všetko chápe alebo pochopí

a nemyslite si, že nemyslím na panču, ale tá teraz bojuje mimo internet, šakti bojuje práve teraz s nami

katty19

Želám si, aby ste už šakti neriešili, ako zakladateľka témy. Nedávno som po jednej hádke s kolegyňou povedala "nepočúvaj príliš ľudí, lebo ľudia sú len ľudia". Tak vás o to žiadam.
Šakti nie je zlá a netreba tu plakať, je len sama sebou. Rešpekt.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.