Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Devon bude ako ja...maly ale zurivy!! treba si strazit svoje teritorium a vsetko oznackovat,ocikat a tak :-DDDDDDDDD

SHAKTI

Ethi ved paka ako "paka" :-DDDD
keby instruktor namietal a najak sa branil,tak mu vysvetli pravidlo pravej ruky :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tak co sa maju co znami obsmietat po meste a este si dovolia aj vojst ti do cesty a drzo sa prechadzat po chodnikoch!!!:-DDDD
dobre lilith-ka,nic tak nezohreje ako spravne cisielka...dvojky..trojky...a myslis ze sa nam bude dat tak aj chodit?? tak ak chces vidiet ako vyzeraju pätky tak uvidis! :-)) len potom ta poprosim so zavretymi ustami :-DDDD

lilith

nie,potrebu rýlovat:-))) a čo robil? no nepomáhal mi potvoriak malý,nahánal tarzana,a už ani kocura nepustí na terasu sa nažrat,ale už pomaličky začína poslúchat

lilith

vieš čo mne je to jedno čo domá robím,ale aspon som nika nemusela íst,myslím prácu,niekedy potrebujem proste vypnut od tej roboty,a pri takom rýlovani sa tak parádne vyzúrim:-)))

ethel

Lilith:-))) no velmi si si dnešný deň neužila:-)) ale zase zajtra nemusíš robiť nič okrem varenia,pečenia,....