Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

:-))))) ale keby ťa začali aj v robote skúšať? Aj naša LILITH miluje piatky:-))))Mne je jedno aký je deň,lebo robím na smeny a to znamená,že aj cez víkendy...

hankaa

kazdy paitok je premna sviatkom:))
taky sviatok nemam..no ano,mne nerobi problem odsediet si to tam,ale je to nuda,a niekedy kopec ucenia,a vtom pripade by som bol ovela radej v robote fnuk:(

ethel

hanka..no vidíš,buď rada,že chodíš ešte do školy:-)) Ver tomu,že by som si niekedy radšej odsedela niekde v lavici 6 hodín,ako 12 hodín na nohách a v pohybe...uži si to kým sa dá:-)))Tento deň je výnimočný?Prečo,lebo je piatok?Alebo máš sviatok:-)))

ethel

Shaktulka...:-DDDDD výstrahu som nedala,lebo som sama zvedavá koho zrazím zo známych:-))Ale keď vravíš aj ty,že brať všetko po pravici:-DDDDD len či to bude rýchlostná páka:-DDDDDD

SHAKTI

ano pravidlo pravej ruky,to ti je velice dobra a sikovna vecicka :-))
zdrapni vzdy toho chlapa co je po tvojej pravici :-DDD
pocuvajte dievcence uz to tu ma taky riadne erotikus nadych :-))
hej,niet nad vylizanu misticku,taky vitamin C sa moze niekam strcit!! :-))
stacia aj dvojocky lilith-nejak sa uz dohodneme :-)sa smarim na teba a prilnem ako suchy zips :-DDDDDDD
ahoj Etulik,boooze uz do mesta??!!
a vystrahu si vydala?? :-))

ethel

Hanka..no vidíš,reaguje ako ja:-)))) akože sa hnevá:-))))musí ťa trošku postrašiť,tak jej neber radosť:-) Sama ti povedala,že bude lepšie keď povieš pravdu...skús sa s ňou viac rozprávať..možno sa to časom upraví...
Ako sa mám ja?Pred hodinou som prišla z celodenky:-(som trošku unavená ale to je pohoda...

hankaa

dakuejm velmi velmi pekne,:))
ano videla..hovorila ze lepsie bude ked jej poviem pravdu,ako to co za divadlo hram..tak som jejdala kod..
...ale trapnu hra..nerozprava sa zomnou..je mi to jedno
ty sa ako mas?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk