Chcem si umyť ruky

katty19

no máte dosť? dnes tu snežilo! prvý sneh už máme teda za sebou
zdravím vás všetkých, malých i veľkých, tučných, chudých, brčkavých plešatých fúzatých a bradatých, vyholených, ricatých, zubatých, proste všetkých:) najmä šakti, mamčulku, ethelku, lilithku, aj gomézka, samuška, tak vás, najmä:)

SHAKTI

:-) mamčul mna kludne uraz!!! fakt dovolim ti to!! :-))a urcite ani ostatni nebudu proti :-)ze pohladnicu :-DD
ako to nakoniec dopadlo?? natrepala si tie velke myslienky do tej malej hlavky?? :-)aaaaaaale mamci nehanbi sa,ved kukaj,tu sa uz nik nehanbi,no mozno este samko sa trosku okúňa.. :-)
ok dnes ma nepustajte k ziadnej technike :-)lebo jej ublizim :-))
ona mne uz nemoze,lepsi uces uz mat ani nemozem :-DDD
paaa

mamca

Tak to teda napíšem,hoci v týchto veciach som strašne hanblivá (a po tých vašich "mištičkách" ešte hanblivejšia :DDD ) MÁM VÁS RADA :)

mamca

Ahojte,milí moji ľudkovia!
Nezabudla som na vás...:) Riešila som trochu problémiky a na chvíľu už toho bolo akosi priveľa..Tak to dopadá,keď sa snažím dostať do malej hlavy veľké myšlienky... Hu. Ale kamoška kedysi povedala "Ty aj neriešiteľné tak logicky vysvetlíš,že by bola hanba nevyriešiť to" - a tak sa ešte trošku potrápim a uvediem na svet 100% funkčný model perpetuum mobile...Nič menšie z tohto môjho snaženia ani nemôže vyjsť...:) Sľubujem,že keď budem na ňom zarábať ťažké prachy,spomeniem si určite aj na vás a každému pošlem pohľadnicu...Dúfam,že to náležite oceníte. Samozrejme,takými trápnymi darmi ako autá,jachty či miliónové bankové kontá si nedovolím vás urážať...:))))))
Tak,majte sa a traste sa...já přijdu :DDD

SHAKTI

hej krimosky mam rada aj ja,ale tak obcas si pozriem nejaku haluz, to co vymenoval samko mozem aj ja,stare dobre ceskoslovenske filmy a serialy:-)na Ruzovu zahradku mi nesiahajte,tak dobre sa pri tom podriemkava :-)))
bru idem aj ja,zajtra mam randíčko s mojimi slnieckami a idem obkukat nejake objekty do "mesta"-ved vies lilithka-diera,nieto ani co pre...
:-DD ale uz to bude asi moc naobliekane,ziadne vyrysovane krasne rucicky,ako to mam rada:-((
hnusna zima,peklo na zemi!
:-))
bru..
a fakt by ma zaujimalo co je s mamčul??!!

samko r.

Dievky moje, rozlúčim sa s vami, ale dúfam, že iba pre dnes. Lebo syn má výhovorku, že nemôže zaspať. Božteky na nošteky každej z vás.

samko r.

A filmy? Ja mám radšej nebohého Jožka Krónera filmy ako napr. sváko Ragan, Slovácko sa nesúdi, Vianočné oblátky a mnoho iných kde on hral. Ružová záhrada, alebo jej podobné klišé :-))) mňa nedokáže osloviť. Radšej komédie a paródie.