Chcem si umyť ruky

panča

Dievcata, teraz ide jedna velka ciara___________ a ide sa odznova. Vsetko bude OK. Sme tulipany :). LV

Dee, budes ten najlepsi psycholog na svete.Mas otvorene oci, usi a hlavne srdce. Ty nebudes lekar, ktory je mudry z knih a skript, ale zo zivonych skusenosti. Tie sice bolia, ale robia Ta takou uzasnou bytôstkou, akou si. Nicoho sa neboj, ak niekto na to ma, tak si to Ty.

Etuliatko, dakujem Ti za vsetko. Bola si mi podporou pocas tych 2 nekonecnych dni. Mamca, Katty, Shakti -mam Vas tu vsetkych velmi rada

katty19

mamča, už nemám, a čo sa týka šakti, ty vieš, že predlžovanie agónie je hlúposť a to sa niekedy robí aj cez slzy, ak ju raz niečo štve, tak si to vypočujem a ticho, lebo je v agónii a ja verím, že to chápeš a verím, že si robila všetko, čo sa dalo

mamca

Kati,keďže oslovuješ všetkých a ja som účastník predchádzajúcej debaty,odpoviem ti. Shakti nehodnotím,neriešim a cez slzy nemanipulujem. Ak mám niekoho rada,mrzí ma,keď si ubližuje sám. Tak to mám ja,tak to cítim ja a v tomto zmysle som odpovedala priamo. Ak sa k niečomu vyjadrujem,vyjadrujem sa k prítomnosti. Neočakávam,že hocikto z vás tu má moje názory prijímať alebo riešiť.
No,z celého tohto si robím takýto uzáver. Ak ma niekto osloví,s radosťou si pohovorím. A nebudem musieť sledovať,komu patria príspevky typu "vy ste..niektorí z vás..." a podobné vyjadrenia.
Pokiaľ máš ako zakladateľka témy výhrady ku mne,prosím,smeruj ich adresne. Za ostatných neriešim.

panča

4 (Dee, mamca, shakti, Katy)z Vas som poslala link..Shakti dufam, ze teraz pochopis, ze nepotrebujem byt stredobodom pozornosti.Som rada, ze som, hlavne ze su moje deti

katty19

a ešte, šakti nie je žiadne decko, je 29? ročná mladá žena a určite tu s ňou netreba manipulovať cez slzy, ona všetko chápe alebo pochopí

a nemyslite si, že nemyslím na panču, ale tá teraz bojuje mimo internet, šakti bojuje práve teraz s nami

katty19

Želám si, aby ste už šakti neriešili, ako zakladateľka témy. Nedávno som po jednej hádke s kolegyňou povedala "nepočúvaj príliš ľudí, lebo ľudia sú len ľudia". Tak vás o to žiadam.
Šakti nie je zlá a netreba tu plakať, je len sama sebou. Rešpekt.