Chcem si umyť ruky

ethel

ja som si musela sedadlo v aute aj vyššie dať a skoro celé dopredu,ja som v aute fakt stratená:-DDDD Ale Gombík sedí v predu,dobre?Vy ženy budete v zadu:-))))

gomez

Ó, prijmy od nás vrelé pozdravy náš šakalý vodca!:)) Šakulka, hádam máte parkety v obývačke! A keď už nie, dobre horia aj závesy.:))

gomez

:)) veľa?:)) Nevedel som, že si robíš vodičák na autobus! No a keď budete na mňa milé, tak niejako to prežijem:))
...tak dobre, radšej si dáme šakalý dech a humra s cibuľkou...a potom sa môžeme bozkávať:))))))))))))))

SHAKTI

a co som ja pes??? :-DD
uz nevladzem spať :-)) ťapkam sa tu po dome ako medvedik,vsade zima,uz neviem kam by som sa strcila :-)ked ja sa tak nudim v tej posteli :-((
Ethi ved tu to vie hadam kazdy odkial je gomci :-)napoveda-mali stretko s panči :-))
druha napoveda-v tom meste sa vzdy stratim :-)
tretia napoveda...ale uz dost :-))
zohrejte ma niekto!!
fuj prisiel sestrin priatel :-(( nozik sa mi vo vrecku otvara

ethel

:-)))tak ťa môže začať triasť,lebo dnes nerobím od 12:00 absolútne nič...teda robím...ťukám do kláves striedavo mobil a pc:-))))

ethel

:-))) som doma
zabijeme býka??? a to kto ho zabije?:-)) ja sa pri tom rozplačem....ale to stretko urobíme...zatial nezraď odkial si a keď spravím vodičák,(tak v budúcom roku v lete)tak mi povieš a prideme...fúú lenže nás bude vela žien...zvládneš to?