Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

gomez1

:))) si ma vrátila o niejaký ten piatok späť, do školy. Vtedy sme sa náramne bavili na tomto:
"Tak deti, včera bolo mikuláša, tak kto nám povie vetu, v ktorej bude spomenuté tropické ovocie?"
Anička: "Dostala som ananás"
Prihlási sa Móricko, a po dlhej úvahe ho nakoniec sučka vyvolá: "Mikuláš bol na ulici, ananás sa vysral".:)
No, takže ako vravím, pionieri:)

gomez1

Ahoj lili! Sľubujem a prisahám! Všetko spravím a budem na slovo poslúchať, len ma zoberte so sebou :)) Čo mám spraviť? Po čom ti srdiečko piští?:)

gomez

niejako som to rozbehal. Ale aj tak tu blúdim ako zombie v kukuričnom poli. Tá cica je neuveriteľná! ...a zajtra bude čerstvá ako aljašská treska. A keby som mal mať teraz mladú ženu, tak už voniam fialky zo spodu. Fíha, takéto výlevy som už dlho nevypotil. Dám si tri facky, nech sa už preberem...

gomez

dnes sa tu asi zložím na klávesnicu. Včera som migal ako filcka v rozkroku. Mám veľmo ťažké srdco na jeden portál. Neviem sa dostať k mailom. Kua, kua.

gomez

...no jasné, zase shakti vyberá chladničku kým všetci spia! Marš spať! Už sa ti to aj pred očami pletie:)) keď sa ti začnú pliesť dátumy s hodinami, to je najvhodnejší čas nadviazať spojenie so záhrobím.:))

gomez

Ahooooj! včíra na počtě jsem byl taky první!:))
Cica, neboj, fešný inštruktor ťa to rád naučí:)) tak, a potom už budeš dokonalá:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk