Chcem si umyť ruky

SHAKTI

tak ňufka chvalim,lebo moj taha ako besny- "vodne lyzovanie":-DDD
ty ho riadne cvicis!! co uz vie??
noviny ti uz nosi? dvere otvara?
kavu spravi?? :-DD

SHAKTI

a tym ktori mali to "stastie"ze maju na mna jeden nemenovany mail,uprimne gratulujem,tam sa uz tusim nikdy nedostanem :-DD
takze netusim ci pisete a uz vobec netusim co pisete-nejak to poriesime..ked sa trosku "usadim" a dolietam ako baba-jaga na metle
:-)

SHAKTI

kujeeeeeeeeeeeeeem za psička!!:-)
boze je krasny! "černej jak ďábel!"
to ja rád :-) sa podobaju asi za to sa ho boji :-DD
sestra zahlasila ze tiez chceme vlčáka :-) dlhe roky sme mali cisto iba vlčáčikov :-) az na tohto nasho maleho:-) boze to je taky ciciak,uz fakt potrebuje druheho ňufa :-)
a som doma,sama opustena,niekolko dni :-) hihi čo vymyslim?čo poriesim?? :-) hehehehe :-))
a inak dnes som zabodovala na plnej ciare,taky fajny trapasik sa mi uz davno nepodaril,dotycny chlapec sa bude z toho moooc dlho spamatavat,ked sme "skoncili"ani nevedel ci je :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
jaaaj dari sa mi :-)
zajtra tu nebudem,tak posluchajte,sice neviem koho a uz vobec nie preco,ale tak co vam napisem? :-)

gomez

...jak vtáci nedozerní:)))
Tak ukuchti niečo!:)) Ale prosím, na kolenách, kelový prívarok vynechaj. Ja prinesiem vínko a mandolínu:))) Alebo ukuchtím ja, a pozvem vás všetkých na nadievané labutie krky...:)))

SHAKTI

ta super skvela sladucka injekcia prestava ucinkovat :-(( lutujte ma vsetci, OBJATIEEEEEEEEE!!!! :-)
idem spat..zacina to byt krute...
nepracujte tolko workoholici!! :-)
zivot je kratucky,treba si ho aj uzivat a prachy nie su vsetko!