Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Dobre ranko lilith-ka psicek je urcite s tebou v praci,schovany pod stolom pri tvojich nohach :-)) zmesti sa aj do kabelky,nie? :-)
tesiiiim na puka :-))
a beziiiim k zubke..

gomez

čaute fešandy! Zase tu lietam ako handra vo vetre. Zase nefunguje jeden známy portál. Radšej idem niečo zjesť. Ale správajte sa tu slušne, všetko vidím...:)

SHAKTI

Dobre ranko :-)
silonka ako sa ti to zapacilo :-))
ako mas??
Akoze ja teraz nevstavam ja uz od 7 beham po meste ako zajko Duracelko :-DD
lili psika si mohla poslat aj mne
:-(ale tak nevtieram sa,iba ak tak trosicku :-)dnes nestiham tak sa majte..ale mamcul by bola na mna hrda,mam zdrave ranajky :-) rychlo tlacim,lebo idem este zubke a pak sa uz hooodne dlho nenajem,ale mam ted mliecne obdobie,takze mozno aj ano :-)
aj nas maly ňufko spaval v kotolni,psicek nechce byt sam,lebo ked je malinky,ma byt tam kde ste vsetci-aby si na vas zvykol asi tak ked mal rok som ho bez milosti a surovo vysmarila von-tam ma svoju budku :-) taaaaaaak kto ma ma este rad?? pes patri von,vnutri podla mna trpi,je to slobodne stvorenie,samostatna osobnost,potrebuje volnost a slobodu,ale aj lasku..
ked bol malicky vyuzil malu nepozornost Shaktulky a aky bol dlhy a pekny rozvalil sa mi na gauci a zacal mi tam jest suchy rozok,tak to bol moj prvy infarktovy stav!! :-DDto by som nedovolila ani chlapovi,nie to este psovi! :-)
tak pekny den..

ethel

bežím do postielky...prajem sladké sníčky...taaaak veeelmi saaaa tešíííím na zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Cmuky aj Shaktulke,Liluške,Mamčuške,SILONKE,Samkovi,Gombíko vi,Katuške,Damaxy,Dee,Ajke25,S_M l****,a všetkým koho som zabudla,alebo nechcela menovať:-))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk