Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Lili:-)) že manželovi posielam božtek za jeho dobré srdiečko...ale ja by som chcela len dobermaníka a moja polovička mi slúbila,že na jar o tom začneme uvažovať!!!

SHAKTI

ahoj kurátenko moje :-) tak to musel byt poriadny žúr ked sa ozyvas az teraz :-))
aaaaaaaaaaale trosku tu babam robim čoro-moro aby sa nenudili :-)

ethel

predpokladám,že ste zalezené v postielkach...trocha som si vás prekontrolovala:-)))
Liluška má havka?:-))) velký havko čo na to povedal??Nežiarlil?
Shaktulka...ten koncert bol fakt super,aj prádlo lietalo:-)))
Mamča..ak máš zbytočne vela šampusu..nalej sem do mojej vane:-))
Gombík...ano,bežne si dávam na raňajky plutónium,dnes som si ho zabudla dať a prespala som celý deň:-))))ťažko povedať prečo:-))žeby pokoncertový stav??

SHAKTI

tak tak..ste zlate :-) idem sa okupat,zatial nech si ludia spravia radost :-) no nespravis im ju? :-)) jaaaj ubohost niektorych ludi..
a s Devonom ma prides cakat lilith-ka :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk