Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

trosku som si to prebehla spatne - takze Dee, Tebe zo ♥ gratulujem. A k tomu zlemu a dobremu -ano, mozno to bola jedina moznost, ako prehodnotit svoje i ine zivoty a zacat si uvedomovat, aky krekhy je zivot a ako malo staci...stale ma mata len ta veta mojej dcery, ze sa bali, ze som mrtva..to si nikdy neodpustim. Ludenkovia moji nedherni, nechcela som sa tu rozpisiovat, ale naozaj zite tak, aby ste nemuseli lutovat ziaden svoj krok, pretoze nie vzdy je moznost vratit sa nazad. Hovorim Vam to preto, lebo Vas lubim. A velmi, velmi lubim svoje deti. V podstate teraz som videla a citila, komu na nas zalezi.A fakt som nevedela, v akom uzasnom kolektive je moja mladsia. Tie dievcatka ma tak prekvapili (jasne ze aj dospelaci :)). Vsetkym dakujem ♥

panča

nik okrem Etky a fandu zrejme nevie, tak len v skratke..uz bude fajn. LV (boze, to by bol sok, keby som sem dala link)

SHAKTI

Mamčul- NA BATERKU A SVIEŤ!!! nanananana
:-DDDD
Etuš jooooj moja, na mna sa da kricat a este ako!!! Na mna sa da aj ziapat normalne, lebo ked ja chcem tak dokazem ludi vytocit do nepricetnosti :-))) ale potom zas pozru na mna, sa zasmeju a nedokazu sa na mna dlho hnevat :-) ale ved ja vas lubim prave preto ze ste na mna taky mäkučkí :-) a ze mi tak odpustate. Ked niekedy ten satanáš vo mne získa prevahu a potom sa neznám :-D
joj, si ma ted znepokojila moja, radsej ani nechcem vediet kto a co ma za problem, lebo by som sa hned trapila a to by asi nepomohlo nikomu, ja sa skor snazim takto sibnuto vas mozno rozveselit. Ja viem, ze kazdy si zijeme ten svoj zivot ako najlepsie vieme, aspon sa snazime, zit, riesit a milovat, ani ja to nemam ruzove aj ked sa to podla toho co tu klepnem moze zdat ale zdanie klame a nic nikdy nie je take ako to vyzera na prvy pohlad ale komu pomoze ked sa budem stazovat a skuvinat? V podstate som si minule na plno uvedomila ze ani nemam nikoho komu by som sa vyskuvinala, teda mala by som ale nie su to ludia ktorym by som mohla doverovat na 100% a dlhe roky som verila svistovej mame, ktora sa mimochodom rozhodla viest vojnu, pretoze ja nechcem nikomu ublizit, takze jej som roky verila a teraz to vsetko rozprava kade chodi a pouziva na pomstu, takze moje tajomstva su uz verejne, ale tu kde zijem je mi to aj tak u riti, lebo tu ziju ovela horsi ludia ako ja,svine a pokrytci, ktori sa tvaria ze su najsamafasa- akoby povedala pančulka, kazdy den dobreze nevytrepani v kostole ale svine a uchylaci jak hovado. Takze taki ludia mna sudit nebudu. Som si porevala ako co narozpravala babke, ktorej to ani moja mama nechcela povedat no a babka sa so mnou nerozprava, tak som sa jej so slzami spytala ze kto je jej vnucka a nech som aka som, som jej krv. Tri tyzdne je cela domacnost na mne, aj muzske prace ktore som nikdy nerobila musim zvladnut, ked sa cosi stane musim si poradit, no co vyskucim sa od zufalstva a skusam kym sa to nepodari. Ale su jednoducho ludia, ktori maju horsie problemy ako ja. Ja nastastie zatial nemam nic s cim by som si neporadila, takze sa nestazujem a som stastny clovek a hlavne som slobodna, nic a nikto ma uz viac nebude zvazovat a ovladat, to je moj zavazok a zatial si ho skvelo uzivam. Samuskovi zelam skore uzdravenie, viem aka dokaze byt choroba svina.
Chcem len povedat, ze vas mam rada, myslim na vas kazdy jeden den, ked je niekomu na prd tak mu poslem objatie silnučkéééééééééééé ale nic viac pre toho cloveka urobit nemozme, kazdy si musime tu svoju zivotnu sracku vyzrat az do konca a nejak vyriesit. Nechem vyzerat ako necitliva svina ale uz sa viac nebudem kvoli nikomu a nicomu zozierat a trapit, lebo moje zdravie tym padom tak utrpelo ze az! A viem, ze som to mala z toho ze som vsetko moc prezivala a brala si to k srdcu. Nelutujem cloveka ale sucitim s nim, to je rozdiel. Takze nech ide o kohokolvek ci ho uz poznam alebo nie, verim, ze to zvladne.
LV
a zajtrajsiemu oslavencovi vsetko naj
:-)

mamca

Dee,niektoré dámy odtiaľto ti iste radi potvrdia,že uverejňovať svoj mail v mojej prítomnosti sa nevypláca...:) A to už som sa takpovediac stiahla decentne z obehu,hi...
Panči,ak mi požičiaš na chvíľu svojho navigátora,preprogramujem a zaručene sa nikdy nikde a s nikým nestratíš... Bude to vždy len pár koliečok okolo domu... Môže byť?

mamca

Myslela som,že to už prebieha dávnejšie...keď ste v kontakte nielen tu.. Kiežby mi bolo dovolené... A ty,Etka,sa neboj.Aj na tom záleží.
No,Shaktul,aj by som verila tej tvojej poslušnosti,keby si tak okato nepribehla s veľkým vysvetľovaním,aká si dobručkááá.. Na teba si takto posvietim zvlášť,si píš!

ethel

v skratke: každý sme na inom konci,každý si žijeme svoj deň každý deň a občas sa sem zastavíme na kus reči.....a pritom netušíme kto čo momentálne prežíva.....ale som rada,že nás to tu spojilo...

ethel

Shaktulka,ja chápem,že to takto cítiš,že to je o tebe,lebo v podstate som tieto stavy mávala hlavne pri tebe:-D Ale tentokrát som si to uvedomila aj na niekom inom:-( A to čo si písala mamči,že sme na teba mäkký...:-DD veď dá sa na teba kričať?Povedz?Hmm?:-DD Máme ťa radi,tak si tu ako naše dieťa:-DD
Mamča...tentokrát si sa netrafila:-) ale kiež by v tom bolo niečo také obyčajné!!
Samuško je nám choručký pišťok...dúfam,že sa zistí dôvod jeho chorôbky,ak nie,pôjdem po neho domov a doveziem ho k nám do nemocnice!(teraz ma zabije:-)) )
Panči,tebe len VELKÚ PUSU!!!!alt3

SHAKTI

Etka 22:53 posledná veta, tak v tej sa vidím akože úplne iba JA ! :-DDDD no tak dnes mi akože zdravé??? sebavedomie nechýba :-)

A deenuške takisto gratulujem!!! juch!! Tak kedy mám termín? kedy môžem prísť?? Nezabudni, že ja som prvá!!! Žiadnu protekciu panča mať nebude!! :-DD ja som na tom aj tak najhoršie zo všetkých, veď vidíte sami- čítate :-)
ňo deenuš ja by som ti tú diplomovku aj preložila ale zlatko to by asi neprešla
:-D a to ti urobiť nechcem,tak verím, že prihlási niekto kto ti skutočne pomôže.
A samko čo? To nás ani na kar nepozval?
:-) žije? Katuš sa tiež fláka niekde..
mamča musíš ešte pridať aby sa ťa báli
:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk