Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

lilith

aku dilemu?? no tak doma máme jedného nemeckého ovčiaka,ale včera mi kamarát volal či teda chcem šteniatko NO,po vynikajúcich rodičoch,policajný pes,čiže bude krásne stavaný......ale trápi ma to či tomu starému nebude luto:-((((

lilith

veru Shakti,ako medvede,normálne ma dnes ráno napadla hmla:-) strašné....ani tá dýčka mi proti tej hmle nepomohla

SHAKTI

mamci tento tyzden si este obeznik neposlala :-))) tak neviem akymi instrukciami sa mam riadit,ani neviem aka je nova strategia nasej firmi,aj ked sa mi skor zda od minula,ze ides dost na vlastnu päsť
:-))
ty kokos ludia aj u vas je taka zima?? mi normalne primrzlo rici aj cici :-DDD
no ja este nejdem veru nikde,pockam kym sa trosku otepli,vsak to sa neda!! to by som musela hodit nejaku z mojich sialenych ciapok a obrovskych palciakov :-) uz vcera na mna ludia divne kukali,no mozem za to ked som taka zamrznuta?? no nic zeny moje,ci chcem ci nechcem,musim ja zohnat nejaky živy radiator na tieto chladne dni,lebo neprezijem! s lilith-kou uz rumadzgame po veceroch,ze ako prezijeme tu hnusnu zimu :-) som mala vcera fakt dobry napad,ze prespime ako medvede.myslim prespime tu zimu,nie ze sa prespime
:-DD
som si vegetila pri Telerano zakutana v tepluckej deke..Zuzku Fialovu fakt mozem-ona je take strestene trdlo jak ja :-)a tolko energie z nej srsi..

lilith

Ahojte dievčatká:-)) to je dobre že sa tešíš,ale aj ja sa teším:-)))) len dnes mám velikú dilemu:-((( )))

mamca

Kto dostal odo mňa tento týždeň mail a kedy? Podľa kamošky vraj zasa posielam krásne,čisté a nepopísané stránky... Hm...Nuž,čo v hlave,to v maili...:DDD

SHAKTI

Dobre ranko :-)
uz som hore,po trojhodinovom spanku
:-(( mala si ty lilusik pravdu a mala som sa navecerat :-))
inak som sa zacala na teba nenormalne tesit :-)
(najlepsie ako prekonat strach je sa mu postavit zoci voci :-)) cize tebe :-)))
no a co gomci??? ano sme stara firma :-) poznaju nas vsade vsade navokol :-))
ze pod duchnu..rano ma triasla v tom mojom extra pyzamku taka zimnica :-))a duchna nikde!ktovie co sa mi snivalo :-DD
tak pekny dnik zelam..idem na nakupy :-)s mojimi dvomi najkrajsimi a najsladsimi slnieckami :-)

gomez1

čo je to tu za humbuk? To som si mohol myslieť, známe firmy, shakti a lili! S mamčou už ani do divadla nemôžeme, len čo vytiahneme päty, už je v spálni koncert:)) marš pod duchnu!
Idem domov. Som hotový. Brú.
P.S.: cica mala zase na raňajky plutónium.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk