Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DD ja ti neviem moja! to prichadza tak narazovo a samo,bez nejakych varovnych signalov :-DDD
uz ratas doma bubaciky :-)))

SHAKTI

ano prave som odohrala jeden fuuuu
totalne brutalny koncert a Etka mi stale hadzala spodne pradlo(neviem ci je bolo :-D ) a kricala "Este Este!!" poviem vam nemalo to konca kraja! ale mamca skvele hra na gitaru a lilith-ka tak trieskala na tych bicich,no sme proste fantasticka kapela!
A teraz ak dovolite idem si vyzliect tento cierny latex, zoskrabat 5m vrstvu make-up a oholit hlavu,lebo to natupirovane háro uz v zivote nerozcesem!!Ale fakt stalo to zato,totalne nadupany koncert,plny stadion..
spodneho pradla za dva kamiony..
no co vam budem hovorit,to bolo treba jednoducho zazit !!
aj ked je mi luto,ze vstupenky sa tak rychlo vypredali..neviem,uvidime,mozno este nejaky koncert odohrame,aj ked zarobili sme tolko,ze dokonca zivota mozme lezat pod palmami,popijat drinky,nechat sa ovievat sexi chlapmi a valat sunky..clovek ani netusil aky ma talent :-DD
Bru...
tymto ospravedlnujeme svoju dlhsiu neucast..

e

cicúšatká..nestíhačkujem...bežím domov prepracovaná z celodenky..ozvem sa až zajtra,lebo dnes večer idem na jeden koncert a ktovie kedy sa vrátim...inak sa mám fajn..nestíham vás ani prečítať ale vecte,že vás mám všetkých rada!!!!!

katty19

deniska, no odpadnem sa dalo čakať, a na gmail ste tiež zašli? to zruším, ihneď!!! no nie ihneď, teraz robíme so Zuzkou tie police s obrusom, čo sme včera kúpili, tak ešte to a učte sa!!!!! dvajka je slabé, chce to jednotky, samé!:) pozdrav aj tých dvoch:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk