Chcem si umyť ruky

SHAKTI

mamci tento tyzden si este obeznik neposlala :-))) tak neviem akymi instrukciami sa mam riadit,ani neviem aka je nova strategia nasej firmi,aj ked sa mi skor zda od minula,ze ides dost na vlastnu päsť
:-))
ty kokos ludia aj u vas je taka zima?? mi normalne primrzlo rici aj cici :-DDD
no ja este nejdem veru nikde,pockam kym sa trosku otepli,vsak to sa neda!! to by som musela hodit nejaku z mojich sialenych ciapok a obrovskych palciakov :-) uz vcera na mna ludia divne kukali,no mozem za to ked som taka zamrznuta?? no nic zeny moje,ci chcem ci nechcem,musim ja zohnat nejaky živy radiator na tieto chladne dni,lebo neprezijem! s lilith-kou uz rumadzgame po veceroch,ze ako prezijeme tu hnusnu zimu :-) som mala vcera fakt dobry napad,ze prespime ako medvede.myslim prespime tu zimu,nie ze sa prespime
:-DD
som si vegetila pri Telerano zakutana v tepluckej deke..Zuzku Fialovu fakt mozem-ona je take strestene trdlo jak ja :-)a tolko energie z nej srsi..

lilith

Ahojte dievčatká:-)) to je dobre že sa tešíš,ale aj ja sa teším:-)))) len dnes mám velikú dilemu:-((( )))

mamca

Kto dostal odo mňa tento týždeň mail a kedy? Podľa kamošky vraj zasa posielam krásne,čisté a nepopísané stránky... Hm...Nuž,čo v hlave,to v maili...:DDD

SHAKTI

Dobre ranko :-)
uz som hore,po trojhodinovom spanku
:-(( mala si ty lilusik pravdu a mala som sa navecerat :-))
inak som sa zacala na teba nenormalne tesit :-)
(najlepsie ako prekonat strach je sa mu postavit zoci voci :-)) cize tebe :-)))
no a co gomci??? ano sme stara firma :-) poznaju nas vsade vsade navokol :-))
ze pod duchnu..rano ma triasla v tom mojom extra pyzamku taka zimnica :-))a duchna nikde!ktovie co sa mi snivalo :-DD
tak pekny dnik zelam..idem na nakupy :-)s mojimi dvomi najkrajsimi a najsladsimi slnieckami :-)

gomez1

čo je to tu za humbuk? To som si mohol myslieť, známe firmy, shakti a lili! S mamčou už ani do divadla nemôžeme, len čo vytiahneme päty, už je v spálni koncert:)) marš pod duchnu!
Idem domov. Som hotový. Brú.
P.S.: cica mala zase na raňajky plutónium.