Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Tinuška..ja by som ti poradila len jednu vec-betadine roztok(dostať v lekárni),namočiť do toho vatovú tyčinku,potrieť to miesto poriadne a prelepiť náplasťou.Toto keď si budeš robiť ráno a večer,tak za 2 dni bude všetko OK!

SHAKTI

no naaaaaaaazdarek,dalsi rozmaznany mladsi surodenec?? :-)
pch-vsak oni nechapu o com to je,vsak Ethi..ake je to tazke byt tym malickym ubohym bezbrannym surodencom! ked nas nebolo vidno,tak sme predsa museli dat o sebe nejak vediet,no... :-)
lilusik co sa deje?
no ja tiez len tak vyskerene vypadam..akurat to mam namierene priamo do postielky..kto sa prida??
mam velku postel :-)ale musite pekne spat a cusat!! :-))

tinuska

ahijte,prosim vas vie mi niekto poradit. Na nohe-na palci sa mi spravil otlak,odtrhla som si tu kozu a velmi ma to stipe. co si mam na to dat,mokva mi to. Existuje nieco ako framikoinovy puder,alebo nieco co mi to vysusi? Dakujem

SHAKTI

jojo gomci neboj pouzijem riadny blesk :-DD
ale neplacte uz,boooze :-) lebo zacnem aj ja a to uz bude neco!:-))
inak ako mladsi surodenec to mam fakt dokonale nacvicene!sestra mi to doteraz vykrikuje :-DDD
no uz tak musim vzdy mat co chcem..

ethel

ja to usudzujem podla množstva a frekvencie tvojich príspevkov:-))) Nebude v tom mať prsty aj ten tvoj kolega?Nezabáva ťa pri písaní?:-))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk