Chcem si umyť ruky

ethel

Gombík:-)))) ja do toho výberu,ktorý ťa zničí nezapadám,lebo ja sa necítim ani oddýchnutá,ani plná sili a hlavne ani pekná nie....teraz už viem prečo šla Shaktulka podriemkať-chce byť vhodná kandidátka:-))))

gomez

:))) robo, oni nás zničia.:))) Nič horšie ťa nemôže v živote stretnúť, ako krásna, oddýchnutá žena, plná sily...:)))) veď ja už mám zľavu na redbull, a permanentku na rekondičné pobyty do piešťan...:))))))

ethel

Robko....mať tak tvoju prácu,kde pri tom môžem sedieť celý čas....Shaktulka má špeciálnu robotu:-))) preto si môže dovoliť postielku..kto umí ten umí a kto neumí,ten čumí:-))

robo:)))))

SHAKTI ja chcem tvoju robotu:)) ze do postielky... sakra to je peklo, ja tu musim sediet a podavat nadlucke vykony. To je des, niekomu je dobre... a vy este slzy ronite... to ja tu krv potim... uf... zabereme hej how...:))

ethel

Tinuška...mokvanie ti vysuší aj ten betadie roztok.Púdre ja na nič nedávam,ale môžeš sa opýtať v lekárni.Podla mňa je ale najlepší ten Betadine a na všetko sa ti to doma zíde.A na rane neštípe ako napríklad niektoré iné prípravky na vysušenie.

tinuska

ethel a neni prosim Ta daaky puder,alebo nieco take?Ono mi to mokva a chcela by som nieco co mi to vysusi. A DAKUJEM

ethel

Tinuška..ja by som ti poradila len jednu vec-betadine roztok(dostať v lekárni),namočiť do toho vatovú tyčinku,potrieť to miesto poriadne a prelepiť náplasťou.Toto keď si budeš robiť ráno a večer,tak za 2 dni bude všetko OK!

SHAKTI

no naaaaaaaazdarek,dalsi rozmaznany mladsi surodenec?? :-)
pch-vsak oni nechapu o com to je,vsak Ethi..ake je to tazke byt tym malickym ubohym bezbrannym surodencom! ked nas nebolo vidno,tak sme predsa museli dat o sebe nejak vediet,no... :-)
lilusik co sa deje?
no ja tiez len tak vyskerene vypadam..akurat to mam namierene priamo do postielky..kto sa prida??
mam velku postel :-)ale musite pekne spat a cusat!! :-))