Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

servus katuska...
no skoncili sa mi casi pokaja a kludu...mobil mi drnci,uzijem si "toho"este par tyzdnov a mozno je to i fajn..nie som si tym teraz taka ista :-)
co ty ides rozhadzovat krovky :-))

SHAKTI

servus sami,teba stretnut,to je uz pomaly ako zazrak :-)
ma ti chlapoši "moji"zas donatahovali ako macku,ale bola fakt sranda,prekrikovali sa jeden cez druheho,vsetci mi cosi ukazovali :-)) no proste uzas,som normalne vycerpana,nanosili cokolady na cely rok..ale su to moje zlaticka,len nenavidim tu ich klasicku veticku,ktorou ma zabiju hned vo dverach namiesto pozdravu!
"Kedy sa uz preboha vydas??" :-DDD

katty19

s kardio nie je nič, žiadne novinky, nejaké extrémy alebo tak, kardio je ok, mám dobré, počkaj som si dala pomerať a povedali, že keď budem do týždňna dvakrát po 20 minút sa aj hýbať tak je to veľmi ok:) a že nemám fajčiť, tak ja nefajčím už skoro 40 dní, zrejme bude srdcko ešte dlho živé, bude sranda:)

katty19

to je reč o tej kardio, ževraj sme na tom dobre, povedali múdrejší, tak ja som sa nepriečila, keď hovoria, ja poslúcham, jasom tu od toho, ja sa ani nepriečim ani nič

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk