Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

s kardio nie je nič, žiadne novinky, nejaké extrémy alebo tak, kardio je ok, mám dobré, počkaj som si dala pomerať a povedali, že keď budem do týždňna dvakrát po 20 minút sa aj hýbať tak je to veľmi ok:) a že nemám fajčiť, tak ja nefajčím už skoro 40 dní, zrejme bude srdcko ešte dlho živé, bude sranda:)

katty19

to je reč o tej kardio, ževraj sme na tom dobre, povedali múdrejší, tak ja som sa nepriečila, keď hovoria, ja poslúcham, jasom tu od toho, ja sa ani nepriečim ani nič

samko r.

Matka zem! No teraz som už nadobro krepý. Teraz neviem či je reč o sexe, chrápaní, kardiochirurgii, cukríkoch krovkách, štvornohých krovkách...:-))))

katty19

a to dobre hovoríš, že srdcko, lebo to je presne to srdcko, lebo bez toho srdcka by nebolo ani hmmmmm ani hhhhhhhhhhhhhh, no to je ako keď prídeš ku spiacemu a počuješ ho píliť, tak toto nepočuješ, lebo však ako aj xixixi, ale čítaš, a to je vysvetlenie toho výkladu, že srdcko stále funguje, dobre si to postrehol:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk