Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Žijete? :-) Nedrichmite!!! :-(
Ethi ďakujem za podporu, vážim si to a pomohlo. Aj keď sa tvárim že som happy a free, srdiečko mi rve na kusy. Hlavne pri pohľade na nenávisťou a pomstou ovládaného milovaného človeka ako drží niekoho koho nesmierne milujem a on hoci plače a rúčky naťahuje ku mne, nesmie ma objať, prituľkať sa, nesmie sa už viac pohrať s mojími vláskami, nesmie ma už viac ľúbiť. Zabudnúť ani prestať milovať nejde, snažím sa o to každý deň, s toľkej aktivity sa asi čoskoro zrútim, ale aspoň nemám čas myslieť na to. I keď pred spaním si ma to nájde a zasiahne v plnej sile. Tak si poplačem a uvedomím, že s tým viac nič neurobím, že to tak asi má byť. Môže nám zabrániť nebyť spolu fyzicky ale nemôže mi zabrániť milovať ho a byť s ním keď chcem. Rekapitulácia nášho vzťahu bola tá, že ma celý čas iba využívala, nikdy nič neurobila nezištne. Možno som si dlho myslela že to tak má byť, že taký vzťah je normálny.
Etuška včera som ti dýchala na sexi krčík :-) ak si bola doobeda doma. S nostalgiou, szlou v očku a sopľom v nose :-D som videla miesto, kde sme sa prvý krát videli. Zdá sa mi to ako pred sto rokmi. Ak nedostaneš nič kúpiť tak to vám Shaktul včera vybrakovala obchody a vyvetrala svoje konto. Už tam mám celkom slušný prievan, ale žiť treba a možno si konečne robím radosť ja sama. Nik to neoceňuje, iba ja, tak si budem robiť radosť sebe. Na čo mi je krstňa keď ho nesmiem milovať? Keď mu nesmiem nič kúpiť, pretože sa to jeho maminke nepáči a končí to v koši??????
Modlím sa len aby sa daný človek čoskoro spamätal a prestal byť taký zlý, kým sa čosi strašné nestane.
Inak dali sme dokopy druhý dom je obytný a útulný, poopravované, vyumývané a vymaľované :-) Môj kuťuš objavil včera zrkadlo, keby ste videli ako sa v ňom smiešne obzeral :-) štýlom tento pekný som ja? No ale to som nevedel!! :-D
Teď sa mám dobre, vezmem časopis, knihu alebo krížovky ľahnem si na lehátko, kochám sa slniečkom a pokoseným trávnikom a obzerám polonahých chlapov na stavbe :-DDDD
Mimochodom, už ma nespoznáte! Keď zmena tak poriadna- Shaktul bude čo chvíľa ryšavá :-) Teším sa na to, takisto ako sa teším na nový život. Prišla som na to, prečo sa mi v živote nedarilo, pretože ma niekto v duševnom zmysle silno držal a neželal mi šťastie so sebeckých dôvodov, preto, aby som mu vždy bola k dispozícii. No už som slobodná, teším sa z toho a cítiť to, i keď obeť bola obrovská a neviem či sa s tou obeťou za svoje šťastie niekedy vyrovnám. Rozum chápe, srdce odmieta.
LV

ethel

Shaktulka,nezúfaj,sú ludia a ludia...Možno si to videla už skôr,len si to nechcela vidieť.Možno si to tolerovala kôli svišťovi,...aj on raz vyrastie a spomenie si a nájde ťa!:-)) My ťa máme radi,to je hlavné!:-))

ethel

Teda,ja som prelistovala len 20 strán..presne ako Pančuška:-D To bude tým,že nečítam to čo je dôležité:-))
Odkaz pre zblúdilú dušu(aj keď tuším kto to je):sa čítaš,čo za hovadinu si napísal??Dee spomenula psychické zdravie a ty si napísal,že to nám chýba,preto ten posun témy:-DDD Však keď nám chýba ako vravíš,tak by sme tému mali mať ako doteraz medzi chorobami a nie vysunutú do tém nesúvisiacich so zdravím:-D Si super,ja ťa žeriem!

SHAKTI

Napadla ma este jedna vec v Nr som par krat bola, no ked som tam bola skoro sama sa mi podarilo sa stratit, v tejto suvislosti ma napada pancitkin orientacny zmysel- asi by sa nam zisla nejaka mapa mesta :-DDD aby si nas tam nedobrovolne nenechali. No vtedy to v podstate nebola moja chyba, lebo ja mam fotograficku pamat, takze som si pamatala, ze z tadial sme rozhodne nesli a ideme uplne opacnym smerom, ale nechala som sa presvedcit a nechcela som kazit radost danej osobe, prisli sme uplne na koniec mesta, uplne opacny ako sme mali :-)) ale zazitok, ktory si pamatam dodnes. Inak planujem to na leto, dovtedy budes mat aj vlastne auto
:-) musim trosku posondovat co sa tam oplati kuknut, planujem len tak sa potulat tym mestom. Bavi ma to, tulanie po slovenskych mestach, uz zacali trosku pekne aj vypadat. Na co sa trepat do zahranicia ked doma mame co pozerat? Ale asi to bude tym, ze ja nie som na to klasicke vyvalit pri mori ako zdochnuta velryba a nic nerobit :-)

SHAKTI

Nechyba nam psych. zdravie, lebo ked nam chyba tak ideme "domov" a natankujeme si energiu z lasky tych, ktori nas lubia, myslia na nas a podrzia. Ach, ta slovenska zavist :-)
panči naburame teda cudzie auto?? :-)
Vsetkym vam prajem krasne velkonocne sviatky, chlapom aby sa nenechali strhnut sadizmom a vratenim v jeden den ked si to mozu beztrestne dovolit skodoradostne vsetkeho zleho, co sme im za cely rok spravili :-) ( u nas teda bude riadne sado :-DD ) a zenam, nech to v zdravi preziju pretoze...Cely rok mame pokoj!!! :-)
Nikdy by som neverila kolko zla sa dokaze skryvat v jednom cloveku a akymi zakernymi zbranami je schopny bojovat, len preto, ze som si dovolila rozhodnut, ze uz viac nebudem masochistka a nenecham si ublizovat ani v mene lasky ani v mene priatelstva. Tak sa niekto snazi ma psych. deptat, esteze mam sestru ktora ma drzi.. Vcera som citala krasnu vetu...
Laska neboli, to co boli su iba nase neuspokojene potreby. Laska nema boliet laska ma povznasat. Skoda len ze ruka v ruke ide srdce a ego..
LV uzivajte si krasne slnecne dni, stastie sa skryva v jednoduchych veciach, staci sa len lepsie pozriet :-)

panika

boze, skoro som umrela..25 stran dozadu, oblubene temy, temy kam som prispela a nic...stacilo precitat prvy odkaz od admina :)..a kvoli tlchubam si netreba dvihat tlak..naco sem leze, ked je proti ? asi nie je az tak anti, len je sam a chcel by pokecat..len nevie, ako zacat :).
Takze, co tak najskor slusne pozdravit a neurazat ? :)