Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

jaaaaaaaaj vsak preboha,dnes sa zacina ta hrozna vec!!Etka zacina autoskolu!! preto tie desive sny dámy!!! ale takto,este nezacala jazdit,este mozme buvat ako babatka!! :-) prepac moja,nemohla som si odpustit! manzel je vtipálek,ze?? :-))

SHAKTI

tak mamca ak ta osoba predtym studovala v Ukrajine tak ty uz potom neviem kde,v Číne??
dobre tak skusim..preklad znie..
Shakti je najlepsia a najkrajsia na svete,zboznujem ju a dam jej vsetko co mam :-DDD
doprdele nech je uz tento den prec :-) ja slubujem vsetkym pritomnym krasnym zenam v pionierskych rovnosatach,ktore sa zucastnili na dnesnej demonstracii proti dnesnemu zlemu dnu,slubujem,ze ak ma zvolia :-)tak zariadim,aby sa uz takyto blby den nikdy neopakoval a slubujem,ze zajtra bude lepsie!!volte ma! :-DD

ethel

...tak a už viem na čo je v aute spojka:-)) Veru som sa po dlhej dobe aj posmiala,čo mi tam vyviedla moja kamoška..striga jedna:-))
Inak mne sa snívalo,že mi manžel zatelefonoval a povedal,že sa už domov nevráti..a keď som mu to povedala,tak mi povedal:noo aj to sa môže stať.. Je zlatý,však:-))

mamca

Shaaaaaaaaaaaaaaaaaktiiiiiiiiii,aj ja chcem,aby si preložila moju angličtinu!
No,ukáž sa!: Hóv dú dú dú,big,oukej,dú ajem a tú?
Davaj,prelož! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mamca

Prdlajs je divný deň (hu,včuľ ma vymažú:D),čo sa plašíte,mení sa tlak,skracuje minutáž pôsobenia slnečného svetla a ja som jedla huby... A čo,Shaktuľ,čo hovorí tvoja intuícia? Pošuškaj...:) Lebo moja tu vcelku zvesela prepletá jazykom...:)))))))))))))))))))
A navaľte moju tortu!!!!!!!!!!!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk