Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

tie mačky mi pripomínajú psa Dr. Zloducha, som ho zbožňovala, keď tým jedným palcom škrabkal vyplzlého po hlave:)

SHAKTI

mamci ty si velice vtipna osôbka
:-) ze chlebicky,zakusky,tortu..
tak ja som dnes hladna ako Čenkove deti,lebo tie tvoje poukazky mila najmilsia mamca nikde neberu! :-DD
co si mi to predala za falš?? :-)
dobre odchadzim...vzdialit sa trosku od civilizacie,bo dnes vam - ludom,nejak nerozumiem :-)
a borim sa s nocnym snom-desom,zlym pocitom,zlou predtuchou,v jednom..
takze tak..

mamca

Všetko najlepšie k pondelku,veľa zdravia,šťastia a pohody v tento predutorňajší deň!
Tak a teraz ma môžete ponúknuť tortou,zákuskami a chlebíčkami :DDDD

SHAKTI

zabudla som dodat,ze som si samozrejme vybrala ten najlahsi test a bol tusim pre deti vo veku 7 rokov :-DD ale tak nebudem sa tu predsa deptat tazkymi vecami,no :-)

SHAKTI

ale inak dnes je moc zvlastny den...ludia maju taku zvlastnu naladicku,su trosku nervozni a musim davat bacha na slovicka,lebo sa dnes lahko urazia..ze by pondelok?? alebo co...no nechapem..
:-)

SHAKTI

servuš kengury :-))
mna silonka zas rozosmiala..ze spomienka! :-))ako cucham tak cucham ziadne konvalinky necitim :-) ale pamatam si na pancinu vonu :-)stale :-)
vsetci samci v tej nemenovanej zoo boli z nej hotovy!! :-))
inak co clovek vsetko nenajde na nete..som dosiahla plny pocet bodov!na co sa ja vlastne mam ucit? ked som uz teraz premudrela??
:-DD veru veru,nemozem to zas moc prehanat,aby ma to nedajboze nevycerpalo :-)
jaaj dobre mi je,len som stale hladna ako Čenkove deti :-)

ethel

silonka ma rozplakala..a to len preto,že som ju tu našla...tak tajomne sa sem vkradla ako tichý závan vône konvaliniek.....Mám ťa rada silonka!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk