Chcem si umyť ruky

eee

dranquspow: ešteže niesme ostré:-)) tvoja reakcia len vyjadruje tvoju osobnosť...nevadí,možno z toho raz vyrastieš,alebo si už dosť starý na to,aby si sa vedel slušne vyjadrovať??cmuk

SHAKTI

Uľaviť sa dá rôznymi spôsobmi,ale ak pomohlo, tak sme iba radi, aj keď toto muselo ísť veľmi ťažko :-))
Etuľa ma nakazila pracovným vírusom- Ako sa to do prdele lieči???!!! :-))
Svišťo už chodí, ale chodí akoby išiel z krčmi totálne spitý :-) Naučila som ho kradnúť, tak teď všade kam príde cukríky a iné veci pchá za pančušky alebo gaťuše :-)) ešte mám pár veľmi dobrých výchovných vecičiek v zálohe :-)
no keď čosi prežijeme, posunie nás to niekam inam a neviem ako to opísať lebo nad tým premýšľam od toho stretka so svišťom, žiaľ neposúvame sa spolu s ľuďmi, s ktorými by sme chceli a tak som mala pocit, že sme už každý úplne inde, puto zostalo no nie je už až také silné, proste je to puto, je to láska ale nie je to závislosť, ani z jeho ani z mojej strany, zrejme sa spolu so svišťom vyvíjam ako jedinec - načase :-)
Ethi myslíš toho meninového oslávenca pod ktorým sa zľahla zem, toho, kým on nebude mať meniny tak nesmiem vetrať periny, toho na ktorého hady vyliezajú?
:-)) aha, tak už viem a už vedia všetci, ja čo neviem, to nepoviem :-D
na mňa sa môžte úplne spoľahnúť.
Panči ty- tvoja klávesnica píše presne tak ako chodí svišť :-))
a dee prečo nepozvala akože nás všetkých na návštevu?? celkom rada by som vedela, či naozaj tak dobre varí ako varila občas nám tu- zjednodušene povedané- chcem sa ísť najesť zadarmo k dee :-)) držím palčok na nôžke s diplomovkou ale nebojím, lebo ty si šikulka a ty to zvládneš- ak ťa ovšem nebude ree príliš rozptyľovať :-)
inak cez víkend som sa učila jazdiť na jednom motorovom vozidle, čo ostatným spôsobovalo infarktové stavy, ale ja som blázon, ja sa o seba nebojím ani o žiadny stroj, však poskúšam, postláčam a uvidím čo to spraví :-)) a dnes idem sadiť, aby sused nemal skôr úrodu, lebo kým ja čakám na zeleninku on sa mi vyškiera a ukazuje akú má peknú a výbornú :-)
aby som nezabudla- Katuš už sa vám spustil sneh?? :-DD som si nemohla odpustiť, lebo my tu dolu už akože chodíme na kupko a opaľujeme sa :-)
pesnička bola veľmi pekná ale veľmi smutná, také ja teraz nemôžem, snažím sa udržovať v takom veľmi optimistickom obale, do ktorého mi každý pichá prstiskom a snaží sa mi ho vyfučať ale ja si ho nedám :-)
Ethel zabudla si ešte dopísať, zasadiť strom a ree musí ešte splodiť syna :-) či už splodil a ja som zas mimo ako vždy? :-)) to nevadí, na túto svoju novú vlastnosť som si už pomaly zvykla.
No, pár rokov sa mi darilo úspešne bojkotovať Veľkú noc a ignorovať kupačov vytrvalo cingajúcich pri mojich dverách :-)) tento rok sa na mňa už chystá svišť a starí škodoradostníci sa natlačili k nemu, som zvedavá či to uhrám na decentné oblievanie smradľavou voňavkou, alebo odstavím vodu? :-)) aj keď svišťo má taký korbáčisko kokos a pri jeho ešte nevyvinutom cite..no každopádne to bude zaujímavé- mám nutkanie niekam ujsť- kto sa pridá?:-)
veď nemôžem učiť svišťa na hento, aby si nezvykol :-)) dáš sa obliať jeden rok a už sa ho nezbavíš :-)
LV no dnes konečne vyšlo slnko!!! tak fičím von :-)

ethel

Stavíme sa,že Shaktulka sa preto neukazuje,lebo umýva okná na celom dome?!:-)) Shaktulka,aj na padláši umy to malinké!:-)))

ethel

:-))Panči,ja sa divím,že už nemáš novú a že ti k tomu nedopomohol niekto...hlavne,že je kámoš...to určite a nechá ťa ťukať do takého šmejdu:-)))

asi mi šibe ale akurát som dopozerala vzpieranie..normálne ma to zaujalo do takej mieri,až som hlasno fandila:-))

ethel

teším sa,že mám volný víkend,že bude určite svietiť slniečko a ja si poumývam okná,povysávam...normálne sa teším na to počasie...a zajtra budem robiť "lazane" ak má niekto chuť-bude toho dosť:-)

ethel

a mne je už lepšie....nech mi nikto nehovorí,že bez ATB sa dá vyliečiť všetko!Hovadina...je mi lepšie už po tretej tabletke..menej kašlem,nemám teplotu,proste som rada,že som rada!:-)A lúbim vás!!!