Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

škoda, že nie som deťúšik, mamuška, chcela by som, ver, ale som už dospelá a tak objaviť v sebe dušu dieťaťa je vrátiť sa k pravde a to je také ťažkéééé

lilith

Ahojte anieliky:-))) a konečne oddychujem po dnešnom kuchárskom dni:))a ty mamca kde si ušla? Ahoj ethelka,katuška...:))))

katty19

a pointa? že na uspokojenie potreby skutočne potrebuje dospelého a ešte, tá potreba nie je výmysel, je skutočná a pravá

katty19

nielen v pohľade, aj v potrebách detí je ukrytá pravda, keď tu mám napríklad najmenšiu neter a vidím ju chodiť a prenášať ten kočík a bábiky... dobre, bola som s ňou vo Zvolene a tam býva švagrinina sestra, ona jej nedovolila chodiť po šuflíkoch a vyťahovať veci a ja hovorím je to prirodzená potreba, dieťa potrebuje objavovať svet, zostať odkázaný na pár hračiek je blbosť a to je tá potreba a keď sa k tomu pridá aj láska a začnem sa zaoberať maličkej svetom, tak potom z toho výjde aj vytrhnutie
ale to možu byť iba dočasné veci, jasné, ale sú najdoležitejšie a preto riešením:)

ethel

..aj teraz ma vyhadzuje..ale nech sa zabáva,aspoň sa odreaguje a nemyslí na to na čo myslím ja.....bežím jej robiť večeru..ja ešte prídem za pol hodinku...

katty19

jaj, a, ani neviem, možno robí dobre, možno ona najlepšie rozumie, čo práve teraz potrebuješ, možno by si sa jej mala na to spýtať, hovorí sa, že deti nemajú skúsenosti, to nemajú, ale deti vedia viac ako my, ja hovorím, že v detskom pohľade je pravda, úplná

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk