Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Ethelik neprchaj pred nami :-(( ale som rada a vdacna aj za maly kuk..
luna,s tebou sa proste neda ani tak a ani tak,nie je toto moja tema ale pre mna tu nie si vitana..

bola som sa odreagovat fyz.pracou a spravit to co sa nesmie,ved vies lilith-ka :-) tak mi je teraz trosku blbe,lebo uz ked robim nieco tak uplne nadoraz :-((
mamci z coho sa tak teskas??
viete trosku nechapete o com hovorim..toto nejde prekonat silou vole alebo mysle a to je prave to s cim sa borim uz roky..

mamca

Ethelkulíček....:))))))))))))))!!!!!
Funguje! Funguje to!
Shaktulík.....:))))))))))))))!!!!!
Si!
Lilithkulka...:))))))))))))))!!!!!
Krása!

luna

Ahoj, popri robote pracujem v terene asi rok ako dobrovolnicka v mimovladnej organizacii v zaujme zabranit sireniu pohl. ci inych chorob, cielovou skupinou su prostitutky, bezdomovci a narkomani. Venujem tomu asi dve hodinky denne, chodime v skupinke a rozdavame kondomy, sterilne ihly a snazime sa sirit osvetu. Je to tazke komunikovat s tymito ludmi, no napriek tomu v tom citim urcite poslanie. Minule sme zachranili bezdomovkinu v pokrocilom stadiu tehot. Moj problem spociva v tom ze rodicia aj priatel su proti tomu aby som to robila, boja sa o mna a chcu aby som s tym prestala. Neviem co mam robit, pretoze vela ludi, hlavne ti starsi si ma oblubili a vidia vo mne nadej, na druhej strane tato robota obnasa vela nebezpecenstva a rizika. Piste svoje nazory prosim, velmi ma to zaujima...

lilith

Prečo si myslíš že tie "slová urážky" boli adresované tebe?? to bolo podla mna len všeobecné konštatovanie..

luna

Inac nechapem cim som si zasluzila tie slova urazky tam dole :-(( Chcela som ist mierovou cestou ale pri vas clovek nema sancu.. Moj emocionalny quocient je v poho.. Mimochodom namiesto toho ze tu zarezavate by ste si mali vychutnat posledne dni slniacka, doda vam to naladu a budete mierumilovnejsie :-))

ethel

prajem krásny dník..chcela som vás len pozdraviť aby ste vedeli,že na vás myslím a mám vás tu rada! úsmev anjeliky!život je na to aby sme ho žili,nemýlim sa? :-)Slniečko nemusí svietiť každý deň,aj keď ho zakrývajú oblaky-aj tak tam je!!! cmuk...♥

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk