Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Toto je proste pre mňa citlivá téma,keďže sama podporujem ľudí navštíviť psychológa,ak majú problémy... Ale ako chceme zmeniť prístup spoločnosti,keď samotný psychológ zaujme postoj,že prijíma "vytretých" a nie emocionálne zranených ľudí?

mamca

Ja som vedela,Shaktuľ,že máš dobrú intuíciu,vybrala si hru,v ktorej zaručene vyhráš...Pingpong som síce hrávala,ale akosi mi je vždy ten stôl malý...:DDDD
Ináč,mňa Luna nerozčuľuje,skôr mám nepríjemný pocit,keď sa tak na svoj názor zameraní ľudia majú stať psychológmi a pomáhať.Pre mňa je zmysel pomoci v súcite a to nie je poúčanie,ale ohľaduplnosť,priestor,povzbudenie.. Nie ľudí naprávať,dávať rady,ale dovoliť im byť slobodne samými sebou,vidieť,cítiť... nájsť vlastnú cestu.Podľa seba a nie podľa predpísaných schém...
A to by som dopriala každému,kto pomoc potrebuje-psychológa,ktorý mu ukáže vlastnú vnútornú silu a krásu človeka.

SHAKTI

dobre dobre ukecali ste ma,fakt ani len netusim ako ma mohla taka blbost napadnut,ze cvicit!! booze co som uz nacisto osprostela z tychto prispevkov??niektorych :-DD

lilith

predstav si že som to zvládla:-))),deti ani nespoznajú svoju izbu:)) joj aj ja mám doma tolko papierov,že ich radšej ani neupratujem....

SHAKTI

no vsak prave.. :-) izba upratana??
inak minule ani neviem ako sa to mohlo stat :-DD proste sa to nejak stalo..som si zacala upratovat papiere,asi tak po pol hodinke som zistila ze sa nedostanem koli nim z miestnosti :-DDD ale to som ja,zacnem vsetko s velkym elanom,len ma to hned prestane bavit a zacnem cosi dalsie a to pred tym sa mi uz nechce dokoncit
:-DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk