Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

dobre dobre ukecali ste ma,fakt ani len netusim ako ma mohla taka blbost napadnut,ze cvicit!! booze co som uz nacisto osprostela z tychto prispevkov??niektorych :-DD

lilith

predstav si že som to zvládla:-))),deti ani nespoznajú svoju izbu:)) joj aj ja mám doma tolko papierov,že ich radšej ani neupratujem....

SHAKTI

no vsak prave.. :-) izba upratana??
inak minule ani neviem ako sa to mohlo stat :-DD proste sa to nejak stalo..som si zacala upratovat papiere,asi tak po pol hodinke som zistila ze sa nedostanem koli nim z miestnosti :-DDD ale to som ja,zacnem vsetko s velkym elanom,len ma to hned prestane bavit a zacnem cosi dalsie a to pred tym sa mi uz nechce dokoncit
:-DD

SHAKTI

mamca pod si so mnou zacvicit!! bude sranda :-DD
moje heslo znie.."Blbí lidi mně nemohou nasrat!" :-) som ako drak,odseknu mu jednu hlavu a narastu mu dve :-) teda co ta nezabije to ta posilni,komunikejšn s takymito ludmi ta obera iba o energy-je to akoby si hadzala hrach na stenu..clovek sa totiz nevyvija iba vedomostami-nie je dolezite iba IQ ale aj EQ a dokopy utvaraju cloveka..niektori si myslia ze iba to IQ z nich robi dokonaleho a hodnotneho cloveka ale neni to tak..
mamci vies co by som si s tebou zahrala?? normalne ping-pong :-D
fakt,mam aj stol,raketky,vsetko...

mamca

Nuž,na mňa tak jednoducho pôsobíš.Nemusím ťa vidieť,aby som si vytvorila názor.Samozrejme,ak sa chceš tváriť,že nie si Luna z vedľajšej témy,neberiem ti to.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk