Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

mamca pod si so mnou zacvicit!! bude sranda :-DD
moje heslo znie.."Blbí lidi mně nemohou nasrat!" :-) som ako drak,odseknu mu jednu hlavu a narastu mu dve :-) teda co ta nezabije to ta posilni,komunikejšn s takymito ludmi ta obera iba o energy-je to akoby si hadzala hrach na stenu..clovek sa totiz nevyvija iba vedomostami-nie je dolezite iba IQ ale aj EQ a dokopy utvaraju cloveka..niektori si myslia ze iba to IQ z nich robi dokonaleho a hodnotneho cloveka ale neni to tak..
mamci vies co by som si s tebou zahrala?? normalne ping-pong :-D
fakt,mam aj stol,raketky,vsetko...

mamca

Nuž,na mňa tak jednoducho pôsobíš.Nemusím ťa vidieť,aby som si vytvorila názor.Samozrejme,ak sa chceš tváriť,že nie si Luna z vedľajšej témy,neberiem ti to.

SHAKTI

:-DDDDDDD dakujem,ale asi nepridem,ak tak iba na kratko,ved co mi uz mozes spravit za taky den?? nanajvys dva kilo :-DD

hovori sa - mudrejsi ustupi..tak ideme dámy :-DD
pekny den vsetkym a ...aj ked nepisem myslim na teba!!! :-)

lilith

Dobre anieliky,idem sa venovat hrncom,potom upratat ten obrovský neporiadok čo majú deti v izbe,snád sa mi to podarí,a uvidíme sa neskôr...:-)))))))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk