Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Srdce na dlani...Nosím ho tak obnažené... Zraniteľné.Hrejúce.Slzami ako živou vodou opätovne kriesim jeho tlkot... Úsmevom ako vánkom znovu rozochvievam tlejúci plameň... Vy,láskaví ľudia,vstúpte... do otvorenej dlane. :)

SHAKTI

Katuska nebud vztahovacna,nerobi ti to dobre..Etka sa neozyva,lebo sa stale trapi a mimochodom ona sa nevie hnevat :-)mam odskusane :-))
nerob si Katuska zle zbytocnostami,nepritazuj si uz i tak tazky zivot,oki?
ved pozri,je to take jednoduche..
keby daco,vypnes jednoducho net a je to :-)oddychnes a fungujes dalej..tak ako ja vcera..je to predsa take jednoduche :-)tento svet ani ludia v nom ti nemozu nijak ublizit,nepoznaju ta,len sa usmejes a myslis si svoje :-)
ako mi mudra lilith-ka povedala- ludia ti ublizit nemozu,ublizia ti iba do takej miery,ako im to dovolis!
lilusik asi upratuje,no keby prisla aj ku mne nebola by som proti :-))

katty19

spať, mamča, spať:)
no ethel sa hnevá... pozri, ale stavím sa, že číta!:) a stále sa hnevá, ale nech sa hnevá, veď ona sa dohnevá a potom už príde...

mamca

Jeeej,to je dobrý nápad! Žeby som aj ja zaľahla...premýšľať?
Kto sa hnevá,Katulík? Prehnem ho cez koleno...:)))))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk