Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethel

Shaktulka,ja neviem ale v "meste" kde žiješ je všetko také zakrpatené?:-DD Mala by som poslať fotky aj tej rodinke,čo som ju od nich kúpila...slúbila som im to...

SHAKTI

a chujavica je moj legendarny heft, to vzniklo tak ze ked je fujavica na chuja tak je chujavica :-)) ale ted neviem ci som to kedysi straaaaaaaaaaaaaaaaasne davno od niekoho pocula alebo to bol skutocne moj vyplod chorej mysle. Mala by som si ho dat patentovat :-))
celkom by bolo zaujimave keby hlasili pocko a povedala by slecna rosnicka ze bude taka chujavica :-)))
este som tu, kym vsetci spia je tu strasiiiiiiiiiiiiiiim :-) mamca nedava pozor na neporiadne detiska, moralka veskera-ziadna, vsetko sa to tu zvrhlo
:-) aaaaaaaaach, to je zivot! :-)

SHAKTI

nakuk slnieckovej damaxy asi tak po sto rokoch potesil velmi aj mna. Akurat som ju pred par dnami zahliadla v jednej teme a prislo mi dost luto toho, ze nam nedala ani tuk :-( ale dala, len to trosku dlhsie trvalo :-)
tak idem este vyvencit tigra ktory si spokojne chrapkosi pri peci,inak uz ani AKOZE (lebo on len akoze-strazi) nestrazi dom,ani nestekal ked mi pred domom zvonil fesny chlap na fesnom aute :-) ci si uz zvykol?? :-))))
bru vsetkym...rano sa zobudim a bude jar! :-) a vzdy rano vstanem- zima ako v ruskej p... :-)) a napadne este aj sneh :-))

SHAKTI

AHA! Telepatia :-) ani sa mi uz nechcelo zapinat toto cudo a nakuknut a..
kamery?:-))keby si mala u mna doma kamery tak nie si taka pokojna :-))))) ale vydesena :-))) takze hram v reality show?
:-))divaci by z mojej reality show akurat tak depky dostali a pachali samovrazdy :-)
akurat ted som zistila ako sa kedysi niekto citil,ked bol objektom niecieho psych. prenasledovania a deptania a ted som toho hlavnym akterom ja- bohuzial. a ako sa asi citil,ked to bolo vsetkym jedno az kym nebolo neskoro. Obavam sa ze ma caka rovnaky osud.Az ked bude neskoro..
botaskami v snehu privolavate akurat tak slusny zapal alebo chorobu, v lepsom pripade nejaku tu zlomeninku :-)
ja aj ked budem mat cikulu a krize hole, nozicky musim mat v teple :-)) asi preto ze mi je cely zivot na ne zima.
fantasticky sa bavim na tom krvilacnom psovi :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
som si ho predstavila a vsetky mozne spojenia by na neho sedeli ale krvilacny isto nie :-DD to nesedi ani na mojho krvilacniaka co aj zlodeja od radosti vyoblizuje.
Inak nepocuva posledne dni!!!zasran maly, ma cudne obdobie, take mal ked bol v puberte, uz je stary bude mat 48 rockov. Skusa, ci nahodou nevyhra nad panickou,zialbohu,panicka raz pozrie skaredo a psik len zaskuci a pochopi kto je tu pan :-)moj vrazedny pohlad je legendarny :-))

ethel

Shaktulka,ty mi stále neveríš,že mám u vás v dome kamery?:-D
Dnes som bola u kolegyne a tak sme sa ako vždy okrem iného rozprávali o deťoch..ona má syna 16 a dcéru 10 a oni keď sú doma sami,že majú rodičov v robote,tak dcéra nevie či má brata doma a brat nevie čo robí sestra:-) podotýkam,že bývajú v 4 izbovom byte....takže Shaktulka,takto sa to robí aby si sa vyhla hádkam keď prejdeš po dome:-))
Teraz som bola vonku so svojim krvilačným psom a prišla som na to,že sa vrátila zima:-( Panči aj ja chodím v botaskách aj napriek snehu,zime,....privolávam tým jar:-)
Damaxy,pozdravujem aj teba a teším sa,že si nás navštívila!
Mamča,ty čo nacvičuješ? cmuk ti!
Samko,ako u vás? čo Jozef? Nezamrzol?

fanda

Panci, ty mi tu Karlovku a vlasy naozaj nikdy nezabudnes ... :(
Prepac este raz ... v sobotu musis byt teda odo mna vzdialena v diskretnej vzdialenosti ako v bankomate, na poste atd ... :)

pančucha

:), inak tusim som jedina, co na tie krupy nenadava :D.Ja som sa vcera taaaaak bala dazda, ze krupy boli vyslobodenim...nic, nic, tma, krupy, ticho, slniecko :).No a kedze uz viem, kto ich mal na svedomi (no, no, no vy dve tam)-tak vam aj tak dakujem, ze to odislo este rychlejsie, ako to prislo..no a uz si predstavujem, ako si jedno poobedie vyzujem slapky a druhy den rano budem potrebovat podkolienky a cizmy..brrrr (ale inak ja to uz tak robim aj teraz, len namiesto ciziem aj v snehu nosim tenisky :D)

Takze vcerajsok bol super-prave sa mi vratila mala z basketu a znova to potvrdila.Tak uz len dufat, ze to bude mat zelany efekt a v sobotu to dopadne tak, ze budem mat nejake vlasy na hlave :D

Zdravim vsetkych a aj slniecko Damaxy.Vzdy ma potesi, ked niekoho po takom dlhom case znovu zazriem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk