Chcem si umyť ruky

SHAKTI

netrep ty a velka??? ja som male pivo a ty si este mensia ako ja :-)) a objemnejsia?? zmenila si sampon na bohatsie vlasy a hned si nahovaras ze si objemnejsia! a keby aj pre mna si stale krasna :-)

SHAKTI

ano-mala vrtka dobre t... :-)) toto som pocuvala celu strednu :-DDD
a tak my vieme svoje..uz je po 22 uz mozme ale zas keby sme sa my dve naplno prejavili :-))
manzelovi odkazujem nech si vazi ze si zvacsila svoj objem, lebo mu tym zachranujes zdravie :-)
uz pojdem- tak ma tu neohovarajte kym budem sladko spinkat :-)
inak aj ked jar nechodi,ja mam jarnu izbu :-) takze aj mam jar cely rok :-)
dobru dobru dobru nocku a cmuk kam len chces :-) davno sme si takto neposedeli a nepoklabosili :-)
LT!!!

ethel

Shaktulka,to ti je ale fakt sranda,aj ja si ťa viem úplne presne predstaviť,aj Pančušku...a keď si chcem predstaviť nejakého fešáka tak čuduj sa svete...aj oči zavriem a furt ho nevidím:-DD
a ja som náhodou velká:-DDv poslednej dobe aj objemnejšia

SHAKTI

noooo moja, akoze ja klobasky nemusim ale sestra doniesla cerstve a vo velkom mnozstve a navonala s tym cely dom, hafo spi ako sfetovany v rausi aj nozickou si myka ani sa neracil zobudit :-DDDDDDDDDD
inak vratim k tej tvojej buducej skole, strasne ti fandim, lebo uz roky sa chystam na to iste, len som nenabrala odvahu a ked to dokazes ty a das sa na to tak verim ze ma nakopnes :-) lebo ak budem cakat dalej tak jedine univerzita stredneho veku mi ostane :-)))

SHAKTI

noooo to ja sa ti tak pripominam aby si na mna nezabudla- ale musim sa priznat ze to funguje aj naopak :-)tiez mi ta vselico pripomenie, nasa pesnicka...
a tak si s usmevom na teba spomeniem :-)
zvlastne ze sme sa videli iba raz ale ja si ta viem uplne presne vybavit. no a k tomu malemu ale milemu- aj ty si mala :-)

ethel

Shaktulka,aj ja som začala deliť,lebo mi bolo doma povedané,že sa mi akosi zväčšil objem:-)) Celý deň sa krásne držím na káve a večer okolo 23 to dobieham.Ja by som ani nejedla tú klobásu,ale môj manžel si to nakrája a potom to s takou chuťou konzumuje pri telke...no nedaj si:-ňAle on nechápe,že mu s tým pomáham preto,aby on nepriberal a ani cholesterol aby sa mu nedvíhal:-))

SHAKTI

zakrpatene??? a to nevies ze dobreho vela nebyva?? a zleho je aj malo dost?? :-))
male ale proste milé! Inak aj chlapov tu mame takych malych- lebo kym vyska je mala.... :-) nie nie je to povera
:-))

ethel

Ja ti mám taký zvlášny vzťah aj k luďom bývajúcim v tom meste,čo k nám chodia (sa liečiť)...niekedy mám pocit,že ich posielaš ty:-)Proste majú protekciu:-)

SHAKTI

ano inak to som si vsimla, ze mamca pocka kym vsetci vypadnu a potom si tu robi co chce, nik jej neodporuje :-)) vyhyba sa konstruktivnemu dialogu :-) vsetci sa mi smeju aku fajn dietku drzim- akoze delenu stravu, cez den delim a vecer dodelim- keksicek, cokoladka, klobaska :-DDDDD