Chcem si umyť ruky

dada

...pri citani vasich prispevkov som cez slzy nevidela... mam tiez doma fenku jazvecika kt. mala steniatka, styri dievcatka... 15. jula sa narodili a tri tyzdne, vlastne to uz bude v nedelu mesiac co sme bez nich, stale placeme a smutime, boze ludia ako to boli, moje lasky su prec a ja si nemozem zvyknut(((ale vzdy ked sa pozriem na Adelku, t.j. moja nasa fenka, tak pochopim, ze mam pre koho zit a steniatka robia radost novym majitelom, ale vzdy mate obavy, ci im dokazu dat tolko lasky ako dostali od nas...

zdenoz

A ešte niečo miláčik. Ja na tvojom mieste by som už otvoril ten prívod vody a konečne by som si umyl ruky, lebo by sa ti mohlo stať, že ti to už vodou dolu nezíde. Háj...

zdenoz

A ja nešťastník popletený už budem musieť tiež odísť. Ďakujem ti, takto pekne mi už dávno nikto nepovedal. Viem, že vám tu budem chýbať ale nič sa nedá robiť- povinnosť volá. Ahooooj.

katty19

viem, kde hľadať tebe podobných a úprimne, bola som zvedavá, či niekto sa pridal k tvojmu humoru, našťastie, dnes sú tu dobré vibrácie a aj tí poslední nešťastníci popletení už odchádzajú...

zdenoz

tak teraz si ma prekukla, ale veď ja chcem iba pomáhať, čo to nevidíš. A ty čo chodíš na také zakázané témy, keď vieš kde všade som bol????

katty19

zdenoz a možeš mi vysvetliť, prečo sa chováš ako jeden nadržaný samec, ktorý poletuje z témy na tému a všade rozstrekuje ten svoj potenciál?