Chcem si umyť ruky

SHAKTI

zdenoz ludia ako ty ma urazit nemozu,nic o mne nevies tak sa ku mne laskavo nevyjadruj.jojo cely zivot som cakala na niekoho ako ty,na tvoj nazor :-D
musis mat velmi tazky zivot chlapce..
na teba mam iba jedno slovo a co si pod nim predstavujem ani nechci vediet..blbeček.

zdenoz

SHAKTI.Nechcel som nikomu nič konkrétne ale predsa som čakal na tvojuj.. reakciuuu.. .A teraz ti to nandám/tak mi to teda nandej/. Viež vedľa v téme je vtip, ktorý sa na teba super hodí o tej žene s chlapskými "čertami" čo mala dve deti so sebou...hopsnite ta...bude sranda..chi.
Pôsobíš dojmov ako chladný psý čumák a to prenášaš do celej tejto debaty. Asi si tu stuchla najdlhšie. Musel som to napísať a ak mi to chceš vrátiť môžeš osobne a ak sa mýlim----ja--ja sa ti ospravdlním. Máš čo si chcela...chi..chi..

SHAKTI

mi tam dala zinkove vlozky,strasne mam hnusnu chut v ustach..bleee...
na z toho inak natahuje..a este mam ist na rontgen,lebo si nie je celkom ista,ze ma ta kost boli zo zuba..tak som zvedava co to bude..

neboj,aj ja si niekedy idem tak na nervy...ale co narobis,nejak to sama zo sebou musis vydrzat :-)

zdenoz

Ani nevieme čo sa v nás skrýva,uvidíme to až keď pracujeme pod tlakom a ani nevieme čo by sme mohli stratiť, kým to naozaj nestratíme...chi..chi..Všetkých vás milujem...

zdenoz

Miláčik tak pozor, ja som na tomto fóre dva dni, lebo mám trochu voľno a náhodou som sem zablúdil. Prišlo mi vhod trochu sa odreagovať od okolitého sveta a oddýchnuť si. Vieš život musíme brať aj trochu s humorom, napriek všetkým problémom. Chcel som do tejto debaty priniesť trochu oživenia a srandy, lebo sa mi zdá, že vy čo ste tu uuuuuuuž veľmiiiiiii dlhoooooooooooo asi ste zabudli prečo ste sem dakedy dávno zablúdili. Takže miláčikovia mňau sa nemusíte zbavovať mňa odvolajú odtiaľto moje povinnosti ale vy tu zhnijete vo vašich banalitách, lebo už dávno ste od tém tohto fóra na míle vzdialené. Ajojky a úplne ma nezatraťujte. Pusinky cmuk...cmuk... chi..chi..

zdenoz

Ja ťa ani neurážam ani nediskriminujem ako ty mňa a ak si nezbadala tak som sa ťa zastal ale ako vždy -za dobrotu na žobrotu--.. Kto sa ťa pýtal???...chi..