Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

fanda

panci, som rad, ze sa dievcatam pacilo, dufam, ze to prinesie zelany efekt ... :) ak ano, mozme to niekedy i zopakovat ... :)

SHAKTI

pfuj Etela!!! Skoro som si pršťoky do fjoku privrela čo som sa ťa zľakla!!! Kurnik ako vie, čo robím?:-))
Nie, ja mám depku iba z tohto počka a z toho že zimu tlačím už preč ale ona nechce ísť :-( Inak ma potešil jeden meteorológ ktorý vyhlásil že vďaka globálnemu otepľovaniu o pár rokov vôbec nebude bývať jar a jeseň ale hup hneď zima a hup hneď leto. Takže vymiznú moje naj obdobia.
Hej Eti si mi poslala krúpi, inak do rána nám napadol sneh a slušného šmyka som ráno chytila na zamrznutom chodníku.
Mne by stačilo keby zima trvala mesiac, tak okolo vianoc a dosť :-)
Katuš na tvoj kraj viem veľmi dobrý vtip, kokos tam by som v živote nešla bývať- aj keď chlapci od vás sú najkrajší a sú takí silní a odolní :-))
viď Katuškin krásny brat :-)
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ako sa Katuška prosím ťa venčí besný pes, lebo nech sa snažím akokoľvek si to neviem predstaviť :-))
Kto sa chce naučiť ako sa úspešne vyhýbať človeku, s ktorým musíte stráviť 24 hodín v jednom dome ale stret týchto ľudí dopadne vždy malichernou hádkou, lebo jeden na druhého je alergický- naučím :-)) smiešne je, že je to také sychronizované vyhýbanie :-DD aspoň čosi nám spolu funguje, aspoň teraz :-)
panči vieš prečo to tebe došlo v dvoch fázach?? Lebo jednu ti poslala Etka a druhú ja :-)
Inak niekedy keď mi je celkom smutno, sa pozriem v pravo a hen za pár kopcami je Etuš :-) pozriem sa rovno a hen za pár kopcami je panči :-) a pozriem sa dolu a tam je zas Lilith :-) a za každým kopcom je niekto :-) aj keď sme ďaleko sme blízko a keď vidno hviezdy a ja žmolím v papuľke "cukríček" v noci tak kukám na veľký voz a potom na svojho delfína- to je malý voz :-)) aby zas niektorú tu prítomnú dámu nenapadla nejaká prasačinka, lebo my uvažujeme až príliš podobne :-)) no a čo, že sa prasiatkam iba o kukurici sníva :-)
cmuk.

ethel

Katuš,tak mi napadlo,že keď sa mi už opalovať budeme,ty ešte sneh budeš z pred domu odhrabávať:-)
Panči,tak gratulujem!
Mamča aj u vás padali krupy?:-)
Shaktul a čo ty?Zavriten šulík,nevŕtaj sa tam!:-)cmuk

panča

aj tu dnes krupy padali...doslo to v dvoch fazach:).ale nic to, dnes bol fajn den a potvrdila sa aj moja vcerajsia predpoved..ked som v aute pocula (najprv som napisala pocala) pesnicku We are champoins, bol mi dnesny vysledok dopredu jasny..jupi

no a niekomu sa podaril husarsky kusok, ze fanda :).Myslim, ze boli ohurene..bol to super napad.GRATULUJEM

eee

tak tu padali krupy:-(( ale ja som bola schovaná v robote:-) Predpokladám,že u Shaktulky sa dialo to isté,keďže je tak blízko mňa:-)) a teraz svieti slniečko :-)))) LV

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk